2019-06-16, sekmadienis, 06:09.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:10, dienos ilgumas 17:18.

Saugaus elgesio prie vandens pamokėlė

2018-06-07, Airidas Stoškus
Saugaus elgesio prie vandens pamokėlė

Birželio 6 d. Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre apsilankė VGPT vyresnysis inspektorius Arūnas Kantautas ir inspektorė Ilona Kubilienė, susitikimą organizavo sporto specialistė L. Dubinkienė. Tokiais susitikimais Ilgižių mokykloje rūpinamasi, kad vaikai ir suaugusieji būtų saugūs. Aktyviai bendradarbiaudama su įvairiomis įstaigomis, mokykla aktyviai vtkdo ir profesinį orientavimą.

 

Prisistatę svečiai trumpai apibendrino susitikimo reikšmę ir pradėjo susitikimą parodydami trumpametražį animacinį filmuką apie elgesio taisykles prie vandens ir vandenyje. Po originalaus animacinio filmuko įsitikinus, kad vaikai elgiasi prie vandens pagal taisykles, buvo parodytas filmukas „Kaip gelbėti skęstantįjį". Mokiniai sužinojo, kaip padėti skęstančiajam, gavo daug naudingų patarimų, susipažino su gudrybėmis, kurios padėtų tokioje padėtyje esančiam žmogui. Mokiniams buvo parodytas dar vienas filmukas, tačiau šis buvo suvaidintas tikrų aktorių, filmuke buvo parodyta, kaip elgtis valtyje užklupus audrai, miško gaisro metu, pūgos ir potvynio metu.

 

Padėkoję svečiams sutarėme bendradarbiauti ir ateityje, mokiniai buvo kviečiami tapti savanoriais ugniagesių padėjėjais ir atsirado tuo susidomėjusių.

 

                                                                                                           Airidas Stoškus, 8 kl. mokinys

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144