2018-12-14, penktadienis, 19:33.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:11.

Saugaus eismo renginys Lyduvėnuose

2018-01-09, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Saugaus eismo renginys Lyduvėnuose

Gruodžio 27d. į Lyduvėnų bendruomenės namus rinkosi vaikai, jų mamos, tėčiai, močiutės sutikti Kalėdų senelio.

 

Vaikai smalsiai žvalgėsi pro langus, nekantravo prie durų, laukdami Kalėdų senelio, o labiausiai dovanų maišo. Jų džiaugsmui link bendruomenės namų lingavo Kalėdų senelis su dideliu maišu dovanų. Sutiktas senelis buvo pakviestas į namus ir pasodintas prie eglutės.

 

Šalia savęs senelis pakvietė vaikučius, kad jie papasakotų kur jis čia atvyko, ar rašė jam laiškus, kaip vaikučiams sekasi mokslai, ar jie klauso tėvelių? Po ilgų senelio ir vaikučių šnekų vaikai pakvietė senelį su jais padainuoti, kartu pažaisti. Vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, šoko, žaidė žaidimus. Visi džiaugėsi gautomis dovanomis, o už gražiausias kalėdines kaukes vaikai buvo apdovanoti prizais.

 

Šventės metu bendruomenė įgyvendino septintą saugaus eismo renginį. Vaikai pakartojo saugaus eismo taisykles, atsakinėjo į užduotus klausimus. Teisingai atsakę gavo dovanų saldainių ir po atšvaitą, o Kalėdų seneliui padovanojo šviestą atspindinčią liemenę ir palinkėjo saugiai sugrįžti į namus. Į klausimus apie saugų eismą atsakinėjo ir tėveliai. Suaugusiems padovanojome po atšvaitą, mokėme ir raginome saugaus eismo priemones naudoti teisingai.

 

                                                                                                     Bendruomenės pirmininkė Janina Vileikienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144