2020-11-28, šeštadienis, 20:56.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:29, leidžiasi 16:08, dienos ilgumas 7:39.

Saugaus eismo renginys Lyduvėnuose

Saugaus eismo renginys Lyduvėnuose

Lapkričio pradžioje Lyduvėnų kaimų bendruomenė vykdė 6-ąjį saugaus eismo renginį. Atėjo tamsus paros metas, todėl labai svarbu būti atidiems keliuose. Tamsiu metu einant kelkraščiu, ar važiuojant dviračiu, reikia segėti atšvaitą, vilkėti šviesą atspindinčią liemenę ir laikytis kelių eismo taisyklių.

 

 

Lyduvėniškių eismo nelaimės nepalieka ramybėje kurių metu žūva žmonės.  Pagerbdami žuvusiuosius keliuose, buvo uždegta po žvakelę jų atminimui.

 


Vakare buvo vykdoma saugaus eismo akciją, kurios metu stebėjo pėsčiuosius, kaip jie laikosi saugaus eismo taisyklių. Džiugino tai, kad jau įprasta nešioti atšvaitus, tamsiu paros metu vilkėti šviesą atspindinčią liemenę. Sutikti žmonės atsakinėjo į pateiktus klausimus apie saugų eismą, segėjo atšvaitus,  vilkėjo šviesą atspindinčias liemenes, o kai kurie su savimi turėjo ir žibintuvėlį. Atsisveikindami sutiktiesiems įteikė po atšvaitą ir palinkėjo saugiai sugrįžti namo. Už saugaus eismo priemones organizatoriai dėkingi Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos. 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990