2019-02-18, pirmadienis, 20:10.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:47, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 9:55.

Saugaus eismo akcija Šiluvos bendruomenės narių susirinkime

2018-04-16, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Saugaus eismo akcija Šiluvos bendruomenės narių susirinkime

Balandžio 8-ąją Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ nariai rinkosi Šiluvos kultūros namuose į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą. Visus ateinančius pasitikome su šviesą atspindinčiomis priemonėmis, kurias padovanojome, kad mūsų bendruomenės nariai būtų pastebimi tamsiuoju paros metu, linkėjome saugoti save ir savo artimuosius, laikytis kelių eismo taisyklių.

 

Bendruomenės pirmininkė ne tik pateikė savo veiklos ataskaitą, bet ir apdovanojo prisidėjusius prie bendruomenės gerovės puoselėjimo, padėkojo bendruomenės tarybai, išsakė gražius padėkos žodžius Šiluvos kultūros namų darbuotojams ir kolektyvų nariams, Šiluvos  gimnazijos bendruomenei, Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialui, seniūnui ir kitiems bendruomenės aktyvistams. Po susirinkimo visi grožėjosi  „Kražiai – Lietuvos mažoji kultūros sostinė 2018“ koncertine dovana, bendravo prie arbatos puodelio.

 

Tikimės, kad visi atsakingai segės padovanotus atšvaitus ir dar ilgai ilgai bus kartu su mumis, džiugindami savo atsidavimu ir nuoširdžiu bendravimu.

 

Bendruomenės tarybos narė J. Sebeckytė
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144