2019-06-20, ketvirtadienis, 02:39.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Saldi žiemos pasaka Šiluvos seniūnijoje

2018-12-28, Vesta Bartelsman
Saldi žiemos pasaka Šiluvos seniūnijoje

Kalėdos... Jau pats žodis džiugina širdį. Tai džiaugsmo ir slapčiausių, svajonių išsipildymo metas. Tai laikas pripildytas gerumo, tikėjimo, vilties ir meilės.

 

Gruodžio 26 d. Šiluvos gimnazijoje vyko Kalėdinė šventė seniūnijos vaikučiams. Seniūnas J. Šlepas, socialinės darbuotojos dirbančios su riziką patiriančiomis šeimomis R. Savickienė ir V. Bartelsman bei seniūnijos specialistė D. Gricienė sau į pagalbą pasikvietė Kalėdų senelį.

 

Belaukiant Kalėdų senelio bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė J. Stoškienė pravedė saugaus eismo viktoriną. Už teisingai įmintas mįsles vaikams įteikti atšvaitai, knygelės.  

 

Kalėdų senelio sulaukus visi ir su džiaugsmu kvietė jį vidun. Vaikučiai buvo pasiruošę ir išmokę gražiausių, dar negirdėtų eilėraštukų, o už jų pastangas Kalėdų senelis atsidėkojo saldžiomis dovanėlėmis už kurias didžiausią ir nuoširdžiausią AČIŪ sakome UAB „RIVAKA“ direktoriui V. Vasiliauskui. Taip pat buvo pasveikinti ir bendruomenės vaikai.

 

Kad saugiai tėveliai ir vaikučiai atvyktų ir grįžtų namo, nemokamu transportu pasirūpino Žaiginio daugiafunkcio centro direktorė R. Šilvienė.

 

Taip pat, jau keletą metų BĮ Raseinių socialinių paslaugų centras dalyvauja projekte „Vaikų svajonės“. Norime pasidžiaugti, kad visos - 42 vaikučių svajonės buvo išpildytos, o šventiškai nusiteikusių socialinių darbuotojų pagalba dovanėlės išdalintos. Šias svajones išpildė rėmėjai iš visos Lietuvos.

 

Tikimės, kad suteiktas džiaugsmas vaikams lydės visus artėjančius metus, o žmonių širdyse neišblės gerumas. Neužmirškime, kad kalėdinė širdis yra duodanti širdis, tai plačiai atverta širdis, kuri pirmiausia galvoja apie kitus.

 

Gražių, gėriu ir meile kupinų švenčių !

Šiluvos seniūnijos socialinės darbuotojos

R. Savickienė ir V. Bartelsman

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144