2018-06-18, pirmadienis, 18:37.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:11, dienos ilgumas 17:19.

Rugsėjo pirmosios aidai Ilgižiuose

2017-09-05, Ignas Rupeika
Rugsėjo pirmosios aidai Ilgižiuose

  Kasmet Rugsėjo 1-ąją atgyja mokyklos, vėl šurmuliuoja klasės.Ilgižiųmokykla-daugiafunkcis centras taip pat atveriaduris jaunystės klegesiui, ateičiai.

 

  Dešimtokai aplankė nedrąsius pirmokėlius ir, padovanoję po dovanėlę, pakvietė kartu nueiti į pirmąją jų šventę. Skambindami varpeliu, dešimtokai į salę atvedė nedrąsius pirmokus ir jų pirmąją mokytoją.

 

  Sugiedoję himną, išklausėme direktorės A. Juškienės sveikinimus, pirmokams buvo įteikti naujoviški pasai, perskaitytas mero sveikinimas.

 

  Džiugu, kad rugsėjo pirmosios proga mus aplankė Raseinių rajono savivaldybės biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto pirmininkas Valdemaras Jacikas. Tai žmogus, sugebantis ne tik tvarkyti rajono biudžetą, bet neužmirštantis ir  mažųjų mokyklų rūpesčių ir problemų. Ir vėl buvo pradžiuginti mūsų mokyklos mokiniai žinia, kad pasiekę geriausių rezultatų nemokamai pramogaus Druskininkų vandens parke. Ačiū mokyklos rėmėjui Valdemarui Jacikui už projekto finansavimą bei dėmesį ir pagalbą sprendžiant mūsų problemas.

 

  Kasmet šventėje dalyvauja ir Ilgižių seniūnaitė G. Kringelienė bei Steponkaimio seniūnaitė G. Mosteikienė, kurios sveikina mažuosius mokinus, įteikia jiems dovanėles.

 

  Dešimtokai išsakė savo tikslus, iškilmingai prisiekė būti pavyzdžiu jaunesniems, stropiai mokytis.

 

  Pirmokai prisistatė choru deklamuodami eilėraštį, taip pat žodį tarė ir jų pirmoji mokytoja. Su Rugsėjo pirmąja sveikino ir mažiausiųjų Drugeliukų bei Boružiukų auklėtojos. Direktorė žaismingai pristatė visų klasių auklėtojus bei kitus darbuotojus. O mokiniai skubėjo įteikti jiems gėles.

 

  Po šventinio renginio auklėtojai skubėjo į pirmąją pamoką, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti, o tėveliai pasiliko salėje aptarti naujų mokslo metų naujovių.

 

                                                                                      Ignas Rupeika, 10 klasės mokinys

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440