2020-10-27, antradienis, 13:52.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:27, leidžiasi 17:02, dienos ilgumas 9:34.

Rudens šventė „Rudenėlio takučiu su seneliais mes kartu“

Rudens šventė „Rudenėlio takučiu su seneliais mes kartu“

      Atskubėjęs ruduo dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krinta.

 

     Šiais metai tradicinę Rudens šventę sumanėme švęsti kartu su ugdytinių seneliais, nes spalio 1-oji yra Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena ir pavadinome ją „Rudenėlio takučiu su seneliais mes kartu“.

 

    Visą savaitę darželio bendruomenė vežė užaugintus moliūgus ir kūrė bendrą darbelį darželio kieme ,,Kirmėlytė gražuolytė“.

 

    O kiek susirūpinimo buvo kol pasigamino skrybėlaites paradui ,,Rudenėlio skrybėlė“!

 

    Į šią šventę susirinko didelis pulkas senelių, močiučių, mamyčių ir tėvelių. Jie labai aktyviai ir geranoriškai dalyvavo šventėje.

 

    Kadangi lauke buvo žvarbus oras, Kiškienė (vyr. auklėtoja Jolanta Kybartienė) ir Kiškis (auklėtojos padėjėja Alma Stanislavičiene) visus pasipuošusius rudeninėmis skrybėlaitėmis sukvietė į darželio salę. Čia atvyko ir Vilkas (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Laimutė Šaparnienė) su Lape (vyr. auklėtoja Regina Zudmoniene). Jie kalbino vaikus ir senelius, demonstravo savo skrybėles ir pakvietė visus į paradą ,,Rudenėlio skrybėlė“. Šventėje seneliai su vaikais atliko užduotis: įvairiaspalviais lapais puošė skėčius, vėrė iš jų „kirminą“, spėliojo mįsles.

 

     Pabaigę darbelius apsilankėme Kiškių sulčių spaudykloje. Čia Kiškienė su Kiškiu visus vaišino šviežiai spaustomis sultimis. Daug džiaugsmo vaikams suteikė „lapų lietus“ ir kiti judrūs žaidimai.

 

    Pabuvę drauge pajutome, kad visi esame tarsi didelė, graži ir draugiška šeima.

 

    Dėkojame ugdytinių tėveliams, seneliams, darželio darbuotojams, kad ši šventė buvo tokia nuotaikinga!

 

                                                                                                                                     Vyr. auklėtoja Regina Zudmonienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990