2019-02-21, ketvirtadienis, 16:21.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:40, leidžiasi 17:48, dienos ilgumas 10:8.

Rudens šventė Lenkelių kaimo bendruomenėje

2018-10-05, Jolanta Gudeikytė
Rudens šventė Lenkelių kaimo bendruomenėje

Lenkelių kaimo bendruomenės nariai rugsėjo 29 dieną surengė rudens šventę. Kas puokštę, kas gražią kompoziciją atnešė į bendruomenės namus. Bendruomenės pirmininkės Skaidrutės Žuvelaitienės palinkėjimais prasidėjo ši labai graži ir jauki šventė. Patys mažiausieji bendruomenės nariai rinko gražiausias puokštes ir kompozicijas.

 

Pirmą vietą užėmė Onutės, antrąją – Zitos, o trečiąją – Ritos puokštės. Bendruomenės humoro grupė ETIK- MAT parodė du labai linksmus gyvenimiškus vaizdelius, kurie dar labiau pataisė nuotaiką žiūrovams. Mažiesiems šventės dalyviams pageidaujant, buvo surengtos ir sporto varžybos. Buvo rungtyniauta Smiginio, krepšinio „kitaip“ bei kitose linksmose rungtyse.

 

Pirmininkė Skaidrutė pasirūpino, kaip nuo gerokai pailgėjusios tamsos pinklių išsaugoti bendruomenės narius ir įteikė jiems šviesą atspindinčias liemenes bei pakabukus. Lenkelių kaimo bendruomenė dalyvauja projekte "Eismo saugumas bendruomenėse", todėl buvo pakalbėta ir apie saugią kelionę į namus tamsiu paros metu.

 

Šventė baigėsi draugišku pasėdėjimu prie vaišių stalo. Visi ragavo ir nuoširdžiai gyrė Zitos iškeptą kugelį, vaišinosi iš savo užaugintų sodo ir daržo gėrybių paruoštais patiekalais, mėgavosi karšta žolelių arbata.  

 

                                                                                                                          Lenkelių kaimo bendruomenės informacija  

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144