2018-10-23, antradienis, 06:16.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:18, leidžiasi 18:12, dienos ilgumas 9:54.

Rudeninė Raseinių rajono šaulių stovykla

2017-11-06, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Rudeninė Raseinių rajono šaulių stovykla

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet spalio 27-29 dienomis Ariogaloje, vyko sukarinta jaunųjų šaulių stovykla "Mes - Lietuvos viltis". Joje, kario duonos paragavo jaunieji šauliai iš Ariogalos, Betygalos, Raseinių, Žaiginio, Šiluvos, Nemakščių, Viduklės, Pryšmančių, Girkalnio bei atstovai iš Juodaičių  šaulių būrelių. Pirmąją dieną, stovyklos atidaryme mus šiltai pasveikino LŠS Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės vadas V. Žymančius, taip pat ir viso Raseinių rajono jaunųjų šaulių būrių vadai ir Ariogalos gimnazijos direktorius A. Stankus. Po iškilmingo stovyklos atidarymo net 106 jaunieji šauliai žygiavo į Ariogalos Šv.. Arkangelo Mykolo bažnyčią, kurioje kunigas G. Jankauskas laimė Šv.  pamaldas bei  tarė sveikinimo žodį šauliams.

 


Šeštadienį jaunieji šauliai išmoko orientuotis miške, taisyklingai užsimaskuoti, rikiuotės pagrindų, LŠS istorijos. O vakare pasitikrino savo teorines žinias rašydami testą ir praktines – išėję į žygį.  Po daug susikaupimo reikalavusio testo ir daug jėgų atėmusio žygio šauliukai atsipalaidavo ir vakarą praleido šokdami.

 


Sekmadienį stovyklautojai, nors jau ir pavargę, tačiau paskutines  jėgas sukaupę sudalyvavo šaudymo pratybose ir estafetėse. Šaudymo pratybos kai kuriems buvo pirmos, tad namo parsivežė labai daug įspūdžių.

 


Turėdami laisvą minutę, jaunieji šauliai tai pat neleido laiko veltui. Kūrė skanduotes, būrių prisistatymus, susipažino vieni su kitais.

 


Stovyklą uždarėme  LŠS vėliavos nuleidimu, išklausę motyvuojančios 209 šaulių kuopos vado A. Bautronio kalbos. Padėkomis buvo apdovanoti stovykloje  padėję jaunieji šauliai:  S. Siautilas, D. Kveselytė, K. Urbikas, R. Jasukaitytė, A. Norkus ir stovyklos fotografė L. Gedgaudaitė.

 


Nors savaitgalis pareikalavo nemažai ištvermės, jaunieji šauliai stovyklą paliko linksmi ir tikėdamiesi čia atvykti kitąmet.

 

 

Ariogalos 209 kuopos jaunosios šaulės D. Kveselytė ir L. Gedgaudaitė
 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144