2018-06-24, sekmadienis, 04:21.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:53, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Raseinių technologijos ir verslo mokyklos IG klasės išvyka į UAB „Danspin“

2017-06-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Raseinių technologijos ir verslo mokyklos IG klasės išvyka į UAB „Danspin“

Raseinių rajone, Andrušaičių kaime, stovi didžiulė, daugiau nei 40 tūkst. kv. m plotą užimanti gamykla, į kurią birželio 1-ąją ir susiruošėme kartu su Raseinių technologijos ir verslo mokyklos IG klasės mokiniais bei jų auklėtoja. Kelionės tikslas – susipažinti su įmonės veikla iš arti.

 

Čia mašinomis gaminamas daug rankų darbo reikalaujantis produktas. Danų kapitalo įmonė „Danspin“ pasinaudojo ES fondų Ekonomikos augimo veiksmų programa ir gavusi ES paramą bei savo privačiomis lėšomis sėkmingai atnaujino bei pastatė naujus gamybos, sandėliavimo, administracijos pastatus, gamybos linijas. Šioje įmonėje gaminami verpalai, kurie eksportuojami kilimų gamintojams į JAV, Didžiąją Britaniją, Kiniją, kitas šalis. Puikūs siūlai naudojami kilimams ir kiliminėms dangoms namams, biurams, viešbučiams, kruiziniams laivams, lėktuvams.

 

Gamybos vadovas A. Juška, kuris buvo mūsų gidu, supažindino su visais siūlų gamybos technologiniais procesais: nuo žaliavos paruošiamųjų darbų iki baigtos produkcijos – kočiotinių verpalų verpimo ir sukimo.

 

Taip pat vadovas supažindino ir su įmonėje sėkmingai taikoma Kaizen Teian sistema, kuri skatina įmonės darbuotojus teikti ir įgyvendinti savo pasiūlymus. Šios sistemos principas – įtraukti visus organizacijos darbuotojus į nuolatinį siekį tobulėti ir gerinti organizacijos procesus. Kaizen sistema suteikia įmonės darbuotojams galimybę teikti kryptingas ir reikalingas idėjas ir taip prisidėti prie savo darbo vietų tobulinimo, savo darbo palengvinimo, nuostolių šalinimo. Ilgalaikėje perspektyvoje įgyvendinti pasiūlymai padeda įmonei patobulinti savo veiklą, pagerinti darbo aplinką, produktų ar paslaugų kokybę bei sutaupyti resursų. Už gerus pasiūlymus darbo efektyvumui skiriami taškai, kurie iškeičiami į darbuotojams reikalingus pirkinius.

 

Išvyka mokiniai buvo patenkinti, nes sužinojo daug įdomių, naujų dalykų. Mokiniai teigė, jog būvimas įmonėje jiems padėjo geriau pažinti šios gamyklos dirbančiųjų darbo ypatumus.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Sakalauskienė


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440