2019-04-20, šeštadienis, 21:25.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:16, leidžiasi 20:43, dienos ilgumas 14:27.

Raseinių specialiojoj mokykloj šventė „Mokslo metams pasibaigus“

2018-06-19, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių specialiojoj mokykloj šventė „Mokslo metams pasibaigus“

Birželio 15-ą dieną mokykloje vyko paskutinė šventė, skirta besibaigiantiems šiems mokslo metams. Šventės  rengėjai ir vedėjai mokytojai Lina Valantinienė ir Donatas Stoškus sukvietė mokyklos bendruomenę kartu pasidžiaugti mokslo metų puikiais rezultatais, atliktais darbais ir palydėti į tolimesnį gyvenimo kelią tuos mokinius, kurie baigia mokyklą.

 


Mokyklos direktorė Angelė Linartienė trumpai apžvelgė šių mokslo metų mokyklos veiklą, jos pasiekimus, tolimesnius darbus bei įteikė aštuntokams, dešimtokams ir socialinių įgūdžių ugdymo III mokymo metų klasės mokiniams tam tikro ugdymosi etapo baigimo pažymėjimus. Jeigu aštuntokams šie pažymėjimai buvo tik tarpinis darbo įvertinimas, tai kai kuriems dešimtokams ir visiems III mokymo metų socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniams jis buvo paskutinis ir galutinis šioje mokykloje.

 


Mokiniai parodė, ką išmoko per šiuos metus. Jie šoko, dainavo, vaidino, sakė palinkėjimus mokytojams, vienas kitam, linkėdami gražios vasaros, smagių atostogų. Paskutinis šventės akordas – masinis muilo burbulų pūtimas – sukvietė visus į mokyklos kiemą. 

 

Mokyklos vėliava nuleista. Mokiniai trumpam išėjo, kad rudenį su naujomis jėgomis grįžtų į jų visada laukiančią mokyklą.

 

Raseinių specialiosios mokyklos informacija
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144