2018-10-19, penktadienis, 15:57.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:10, leidžiasi 18:21, dienos ilgumas 10:11.

Raseinių rajono „Naminukės“ gamintojai ruošiasi Kalėdoms (video)

2017-11-29, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Raseinių rajono „Naminukės“ gamintojai ruošiasi Kalėdoms (video)

Šiaulių apskrities policijos Raseinių komisariato pareigūnai po keleto mėnesių trukusio informacijos rinkimo ir jos tikslinimo lapkričio  27-osios vakare Raseinių rajone, Grajauskų kaime, demaskavo naminės degtinės gaminimo fabrikėlį, kuris dirbo didžiuliu pajėgumu. Apleistame negyvenamame pastate pareigūnai pataikė į  patį gamybos įkarštį: iš   didžiulio aparato į tonos dydžio talpą plona srovele čiurleno „naminukė“, kurios kiekis jau buvo pasiekęs 400 litrų ribą, o eilėje laukė dar 6 vienos tonos dydžio plastikinės talpos su  raugu. Matyt, pasirengimas Kalėdoms yra apėmęs ne tik didžiuosius  prekybos centrus, bet ir kaimo gyventojus.

 


Alkoholio gamybos procesą prižiūrėjo du  Raseinių rajono gyventojai, kurie šalies  įstatymus yra ignoravę  ir anksčiau: 42 metų vyras prieš keletą metų dėl analogiškos nusikalstamos veikos jau buvo įkliuvęs pareigūnams, o  29 metų jo bendrininkas yra teistas už vagystes bei kitus nusikaltimus. Sulaikytieji nurodė, kad  yra tik samdyti šiam darbui atlikti, o tikrasis fabrikėlio savininkas esąs visai kitas žmogus, kurio asmenybę pareigūnams pavyko nustatyti.

 


Abu „naminukės“ virėjai  buvo uždaryti į areštinę,  jiems dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo, turint tikslą  juos platinti,  pareikšti įtarimai. Baudžiamasis kodeksas už tai numato baudą arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

 


Tyrėjus nustebino ne tik didžiulės gamybos apimtys, bet ir radinys kitoje šio pastato dalyje – iš neužrakinto seifo jie ištraukė pistoletą, revolverį ir lygiavamzdį medžioklinį šautuvą. Kam jie priklauso, pareigūnai sieks nustatyti tyrimo metu.
 

Šiaulių AVPK info.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144