2020-06-03, trečiadienis, 20:14.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:57, leidžiasi 22:00, dienos ilgumas 17:2.

Raseinių raj. kaimo bendruomenių festivalis

2018-08-01, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių raj. kaimo bendruomenių festivalis

Liepos 21 dieną Šiluvoje – Mažojoje kultūros sostinėje vyko Raseinių rajono kaimo bendruomenių kultūros, meno ir aktyvaus laisvalaikio festivalis, kuriam finansavimą VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ gavo iš Lietuvos kultūros tarybos.

 

Bendruomenių atstovai neišsigando kaitrios dienos, tad gausiai susirinko į šventę. Festivalyje visi turėjo daug veiklų: vieni kepė blynus ir varžėsi demonstruodami savo kulinarinius sugebėjimus, kiti dainavo, šoko, žiūrovams dovanojo meninius pasirodymus, daug dalyvių savo jėgas išbandė sportinėse rungtyse, įvairiose edukacinėse veiklose, dar kiti atliko gerą darbą ir tapo kraujo donorais. Vienais iš festivalio akcentų tapo gražiausių skarelių demonstravimas, bendruomenių skraistė Lietuvai ir Šimtmečio ąžuolų apdovanojimai, kuriuos vainikavo R. ir D. Norvilų koncertas.

 


Visų laukė ir Raseinių bendruomenių policijos pareigūnai, kurie kartu su policijos rėmėjais pristatė naujausią policijos tarnybinį automobilį, kitas specialiąsias policijos priemones bei konsultavo eismo saugumo klausimais. Su policijos pareigūnais į šventę atvyko ir visų kaimo bendruomenių draugas šunelis Amsis, kuris noriai bendravo ir savo gerą nuotaiką dalino ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Jis drauge su VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinės“ atstovėmis vykdė saugaus eismo akciją, priminė svarbiausias saugaus eismo taisykles, dovanojo šviesą atspindinčias priemones jų neturintiems.

 


VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė Judita Stoškienė
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144