2020-07-11, šeštadienis, 02:02.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:09, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 16:54.

Raseinių politikos ringe - naujas žaidėjas (1)

2013-06-14, paskelbė Giedrius Petrauskas | m. 8 691 44277
Raseinių politikos ringe - naujas žaidėjas

Vakar Raseiniuose vyko Liberalų Sąjūdžio (toliau - LS) Raseinių rajono skyriaus steigiamasis susirinkimas. Jis inicijuotas iš partijos Tvarka ir teisingumas (toliau - TTP) Raseinių rajono skyriaus pasitraukus aktyviausiems nariams.

 

Žmonės, sulaukę LS vadovų kvietimo, nutarė rinktis šią partiją. "Laikas viską sustatė į vietas. Juk dauguma jūsų domėtis politika pradėjote kartu su Lietuvos Liberalų sąjunga, vėliau kartu kūrėme TTP. Šiandien jūs grįžtate į Liberalų sąjūdį",- teigė buvęs TTP Raseinių skyriaus pirmininkas, Seimo narys Remigijus Ačas. Jis naujojo skyriaus nariu netapo, nes šiuo metu formaliai yra TTP narys. Iš TTP Raseinių rajono skyriaus išėjo beveik 300 žmonių.

 

Raseiniuose vakar lankęsis parlamentaras, LS valdybos narys Eugenijus Gentvilas teigė, kad LS privalėjo pasinaudoti politiniais pokyčiais Raseinių rajone. Čia buvęs TTP skyrius skilo po nesėkmingų R. Pakso mėginimų susijungti su Darbo partija.

 

"Matome, kad raseiniškiai labai aktyvūs žmonės. Turime galimybę sukurti stiprią, su kitomis partijomis konkuruojančią bei jas nugalinčią komandą. Ar LS Raseinių skyrius turėtų tapti tokiu dideliu, koks buvo TTP skyrius? Nemanau. Mes Klaipėdoje sugebame laimėti turėdami kur kas mažesnį skyrių negu kitos partijos. Raseinių skyrius turi tokias pat galimybes, nes matome, kokių rezultatų sugeba pasiekti čia dirbantys žmonės",- sakė E. Gentvilas.

 

Skyriaus pirmininku išrinktas Nerijus Jarilinas. Medicinos ir kibernetikos bei viešojo administravimo magistro išsilavinimą turintis raseiniškis pripažino, jog pagrindinis skyriaus ir jo darbas šiuo metu - rajono žmonėms parodyti, kad sąžiningi ir pareiginti žmonės pasirinko demokratinę partiją. "Manau, su tokia komanda, kokia susibūrė šiandien, mes išlaikysime turėtą rinkėjų pasitikėjimą. Svarbiausia, jog  buvę TTP nariai parodė, kad nėra pastumdėliai ir kad nesitaiksto su brutualiai primetama svetima valia. Su tokiais bendraminčiais galima padaryti labai daug gerų darbų",- po susirinkimo sakė E. Jarilinas. Taip pat vakar susirikime išrinkti pirmininko pavaduotojai, Taryba, prezidiumas.

 

R. Ačas, sveikindamas raseiniškius, pastebėjo, kad per pastaruosius 10 metų dirbant išvien savivaldos rinkimuose rezultatai tik gerėdavo. "Su jumis pirmuosiuose rinkimuose laimėjome 2 mandatus. Paskutiniuose savivaldos rinkimuose rinkėjai patikėjo jau 6 mandatus. Žinau, kad jūs galite daug. Todėl esu įsitikinęs, kad ir 10 savivaldybės Tarybos narių tokiems veikliems žmonės kaip jūs yra ne riba",- sėkmės linkėjo Seimo narys, išmėginęs ir rajono mero pareigas.

 

Parengta pagal RsV agentūros Opinio informaciją

 
 
Contact form

 

Liberalistas 2013-06-15 14:29:04 IP: 77.90.99.215

Sudie Raseinių liberalai. Politinio-prostitucinio- triperio"Ačistai 2:begalvių klonų ataka" premjera.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144