2018-06-18, pirmadienis, 18:37.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:11, dienos ilgumas 17:19.

Raseinių miesto seniūnijos seniūnas Jonas Elzbergas paliko pareigas (1)

Raseinių miesto seniūnijos seniūnas Jonas Elzbergas paliko pareigas

Raseinių miesto seniūnijos seniūnas Jonas Elzbergas paliko šias pareigas ir išėjo į užtarnautą poilsį. Paskyrusiam gyvenimą Raseinių kraštui, dirbusiam įvairiose pareigose, 2000–2003 m. buvusiam rajono savivaldybės merui už darbą padėkojo ir geros kloties ateityje palinkėjo dabartiniai Savivaldybės vadovai, seniūnijų seniūnai, įmonės „Raseinių komunalinės paslaugos“ atstovės.

 

   „J.Elzbergas paskyrė gražiausius savo gyvenimo metus mūsų kraštui, padarė daug gerų darbų. Jis nesitaikstė su negerovėmis, jo patarimai buvo mums naudingi. Joną palydime į užtarnautą poilsį vertindami tai, ką jis palieka ir linkime jam stiprios sveikatos, geros kloties ateityje“, – pabrėžė Savivaldybės meras Algirdas Gricius.

 

   „Turėdamas daug energijos, patirties ir kitų vertybių, Jonas tikrai ras, kur jas dar panaudoti. Jį pažįstu nuo senų laikų, kai jis dar ėjo rajono žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas, o aš, tuomet jaunas specialistas, dirbau Nemakščių agrokomplekse. Koks jis buvo energingas, darbštus ir pareigingas, toks ir liko. Jo autoritetas didelis tarp kolegų ir tai patvirtino surengti seniūnų sueigos pirmininko rinkimai. J.Elzbergas seniūnų sueigos vedlius buvo išrinktas be konkurencijos, kolegos juo tikėjo, jį mate kaip vienijančią grandį ir tai yra pats didžiausias pripažinimas. Jonas parodė gerą pavyzdį, kaip reikia dirbti ir aukštai užkėlė seniūno veiklos kartelę“.

 

   Pasak administracijos direktoriaus pavaduotojo Dariaus Ulicko, J.Elzbergas gali būti pavyzdys, kaip reikia atsakingai dirbti savo darbą, gerbti žmones, spręsti jų problemas. To jis mokė Raseinių miesto seniūnijos darbuotojus, jo labai didelė patirtis yra naudinga kiekvienam seniūnui. Kuklus, tolerantiškas miesto seniūnijos vadovas stengėsi, kad Raseiniai būtų sutvarkyti ir prižiūrėti visais metų laikais, džiaugėsi tvarka ir kitose rajono seniūnijose, jų seniūnams nešykštėjo patarimų įvairiais klausimais.

 

   „Jonas buvo žmogus, besimokantis iš darbo klaidų, nuostabus kolega, besirūpinantis viskuo, kas yra svarbu. Jis sugriaudavo tuščius idealus, mokydamas džiaugtis tuo, kas yra realu. Nuoširdžiai esame jam dėkingi už kartu prasmingai praleistus metus. Jį pažįstame, kaip sąžiningą, iniciatyvų, atsakingą draugą, patarėją mokytoją, kuriam spaudžiame dešinę ir tariame „ačiū“ už šiltą, malonų, draugišką bendravimą“, – teigė rajono seniūnų vardu kalbėjusi Girkalnio seniūnijos seniūnė Justina Šaulienė.

 

   Padėkojęs už nuoširdžius sveikinimus ir linkėjimus, J.Elzbergas prisipažino, kad darbo metai pralėkė šuoliais ir jis jų net nepajuto. Tokiais atvejais kiekvienam branginančiam darbą specialistui visada suspaudžia širdį, kai reikia palikti vietą, kuri daug metų buvo tapusi antraisiais namais ir visa tai, kas padėjo dorai atlikti savo pareigas. Atsisveikindamas su kolegomis J.Elzbergas kalbėjo, apie principus, kurie jam padėjo siekti užsibrėžtų tikslų.

 

   „Man labai svarbu atsakomybė ir pareiga: jeigu gauni užduotį, žūtbūt turi ją įvykdyti ir tada neturėsi problemų. Šiais laikais pareigos jausmas kai kuriems žmonėms yra svetimas, bet ne piniguose – laimė. Gavęs pasiūlymą dirbti, niekada neklausiau, kiek man mokės – man svarbiausias dalykas buvo, kad tos pareigos patiktų ir jas sugebėčiau tinkamai atlikti. Teko susidurti ir su dideliais sunkumais, žinių stoka, bet pasiekdavau užsibrėžtą tikslą. Kai atsiduri ekstremalioje situacijoje, svarbu nesutrikti, suimti save į rankas ir tada randi išeitį. Labai svarbu bendrauti su žmonėmis, visuomet stengiausi įsigilinti į gyventojų padėtį ir jiems geranoriškai padėti – nesvarbu, ar jie kreipėsi pietų metu, ar po darbo valandų. Linkiu rajono savivaldybės vadovams, seniūnams ištvermės sunkiuose darbuose ir kad jie būtų ne tik darbu sotūs, rastų laiko ir savo šeimoms“, – tvirtino J.Elzbergas.

Contact form

 

oho 2017-11-11 15:18:10 IP: 79.208.100.112

nu, pagaliau,atsidusau ir aš...

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440