2018-12-15, šeštadienis, 02:00.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:10.

Raseinių lopšelyje – darželyje ,,Saulutė“ paroda ,,Baltoj pūgoj paklydę besmegeniai“

2018-01-05, Indrė Matevičienė
Raseinių lopšelyje – darželyje ,,Saulutė“ paroda ,,Baltoj pūgoj paklydę besmegeniai“

2017 m. gruodžio 1-ąją, pirmąją žiemos dieną, Raseinių lopšelio – darželio ,,Saulutė“  antroje buveinėje (Dariaus ir Girėno g.13, Raseiniai) apsilankė žiemos personažai: besmegenis, pingvinas ir kiemsargė.

 

Besmegenis (auklėtoja Rasa Pocienė ), pingvinas (auklėtoja Reda Jocienė) džiaugėsi atėjusia žiema, bėrė sniegą, išdykavo ir pakvietė kartu su vaikais nulipdyti sniego senį. O kiemsargė (auklėtoja Neringa  Jurkienė) buvo pikta, vis burbėjo po nosimi ,,ir vėl atėjo žiema, ir vėl tiek daug sniego, reikės anksti keltis ir kasti kieme sniegą“.

 

Bet vaikai linksmuoliai pakvietė ,,kiemsargę‘‘ kartu į ratelį pažaisti, nulipdyti sniego senį. Jai patiko žiemos linksmybės. Todėl išdalino pakvietimus sudalyvauti vaikus ir jų tėvelius kūrybinių darbų parodoje ,,Baltoj pūgoj paklydę besmegeniai“.

 

Suskubo tėveliai ir visa bendruomenė prie darbų. Darželio bendruomenė skubėjo ruošti vietą, kur pagaminti  besmegeniai galėtų puikuotis vieni kitais. O vaikai su tėveliai gaminti besmegenius iš plastiko, siūlų, medžiagos, medžio, stiklo, popieriaus ir pan. Ir po savaitės paroda jau laukė  lankytojų su  gausiu būriu - 71 besmegeniu.  Gera vaikščioti tarp besmegenių, kai jauti ne šaltį nuo sniego, o šilumą, jaukumą. Matai kiek daug gražaus kartu praleisto laiko: vaiko su tėčiu, su  mama, galbūt su seneliu ar močiute pasitarta, pokalbių, vakarinio pasiplepėjimo, apsikabinimo, kuriant šiuos linksmuolius. Visoms dalyvavusioms grupėms buvo įteiktos padėkos už kūrybingus, išradingus, šmaikščius darbus. O jas įteikė vėl visa linksmuolių kompanija -  besmegenis, kiemsargė ir šaltį mėgstantis pingvinas.

 

Pasidžiaugus gražiais darbais, pasitarėme su vaikučiais,  jų tėveliais ir dalį parodos perkėlėme į Raseinių miesto antro lygio polikliniką. Tegul ir ten jie primena visiems lankytojams, kad dabar už lango – žiema.

 

 

                                                         Raseinių lopšelio-darželio ,,Saulutė“ auklėtoja Rasa Pocienė

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144