2018-11-12, pirmadienis, 19:57.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:58, leidžiasi 16:31, dienos ilgumas 8:32.

Raseinių lengvaatlečių startai Lietuvos kroso V etape Jurbarke

2018-10-29, Matas Skamarakas

Spalio 19 dieną Jurbarke vyko Lietuvos kroso taurės V etapas, kuriame dalyvavo pajėgiausi Raseinių kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai.

3000 m bėgimo rungtyje Augustė Žikaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo trečią vietą (rezultatas 12:58 min.), o  Roberta Žikaitė (tr. M.Skamarakas) liko ketvirta (13:17 min.). 1000 m bėgimo rungtyje Violeta Dubinkaitė (tr. M.Skamarakas užėmė ketvirtą vietą (rezultatas 4:10 min.), o Gabija Saltonaitė (tr. M.Skamarakas)  liko dešimta (rezultatas 4:21 min.). Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėje 4 x 500 m estafetiniame bėgime Violeta Dubinkaitė, Kornelija Kulišauskaitė (tr. E.Petrokas), Haroldas Danila (tr. M.Skamarakas), Eitautas Tamošaitis (tr. Z. Rajunčius) iškovojo antrą vietą. Jaunių ir jaunimo amžiaus grupėje 4 x 500 m estafetiniame bėgime Roberta Žikaitė, Augustė  Žikaitė, Nedas Lukošius (tr. M.Skamarakas), Žygimantas Lukošius (tr. A.Petrokas) iškovojo taip pat antrą vietą. Lietuvos kroso taurėje rajonų grupėje susumavus visų etapų rezultatus Raseinių KKSC užima septintą vietą.