2018-09-24, pirmadienis, 20:18.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:21, leidžiasi 19:24, dienos ilgumas 12:2.

Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos - 2017“

Gruodžio 14 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos - 2017“, kuriame dalyvavo 39 Raseinių sportininkai. Atkaklios kovos vyko pagal pajėgumą suskirstytų grupių šešiose vieneto ir dviejose dvejeto kategorijose ir mišraus dvejeto kategorijoje.

Merginų A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Evelina Karlikauskytė, 2-ąją vietą laimėjo Greta Šukutytė ir 3-ąją – Emilija Kunigiškytė.

Mergaičių B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Justė Linkutė, 2-ąją vietą laimėjo Rusnė Vitkauskaitė ir 3-ąją – Smiltė Mauragytė.

Mergaičių C grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Iveta Žiūraitytė, 2-ąją vietą laimėjo Astrėja Nutautaitė ir 3-ąją – Skaistė Linkutė.

Merginų dvejeto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Emilijos Kunigiškytės ir Justės Linkutės dvejetas, 2-ąją vietą laimėjo Gretos Šukutytės ir Smiltės Mauragytės dvejetas ir 3-ąją – Aistės Valantinaitės ir Rusnės Vitkauskaitės dvejetas.

Vaikinų A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Kristijonas Kilčauskas, 2-ąją vietą laimėjo Justas Balsys ir 3-ąją – Arnas Juknevičius.

Vaikinų B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Eividas Vaitkus, 2-ąją vietą laimėjo Justas Pocius ir 3-ąją – Vidas Buivydas.

Berniukų C grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Rokas Ladyga, 2-ąją vietą laimėjo Mikas Kropaitis ir 3-ąją – Dovydas Bužinskas.

Vaikinų dvejeto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Justo Pociaus ir Jokūbo Trakšelio dvejetas, 2-ąją vietą laimėjo Justo Zybarto ir Eivido Vaitkaus dvejetas ir 3-ąją – Kristijono Kilčausko ir Dominyko Celiešiaus dvejetas.

Mišraus dvejeto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Emilijos Kunigiškytės ir Kristijono Kilčausko  dvejetas, 2-ąją vietą laimėjo Evelinos Karlikauskytės ir Arno Juknevičiaus dvejetas ir 3-ąją – Gretos Šukutytės ir Jokūbo Trakšelio dvejetas.