2019-02-18, pirmadienis, 18:48.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:47, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 9:55.

Raseiniškis M. Mikolaitis - stipriausias Europoje !

2018-07-02, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Raseiniškis M. Mikolaitis - stipriausias Europoje !

Liepos 2 d. Lietuvos ugniagesių komanda grįžo į Vilnių, iš Vokietijoje vykusių Europos stipriausio ugniagesio gelbėtojo varžybų.  Komandinėje estafetėje Lietuvos komanda (Modestas Mikolaitis, Andrius Vitkevičius, Andrius Ašmontas, Gintautas Samauskis, Jaroslav Višnevski ir Rolandas Orda) pagerino Europos rekordą ir  užėmė pirmąją vietą.

 

Jų stiprybės įrodymas – pelnyti prizai, medaliai ir atminimo taurės. Už  pergalę jiems padėkojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas, linkėdamas visiems tolesnių sėkmingų startų.

 

Vienas iš komandos narių, telkusių komandą, Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos  Operacinio vadovavimo  skyriaus vyriausiasis specialistas Andrius Ašmontas pasidžiaugė, kad Europos čempionu tapo jau antrą kartą. „Ne, jokio sėkmės talismano neturiu,  - sakė jis, paklaustas, kas padeda laimėti. – Buvo daug treniruotasi, rengtasi. Gerai, kai nei vieno nereikia raginti, kai   siekiama tikslo.  Vokietijoje mūsų visų laukė aukšto lygio varžybos, nors jos ir vyko nedideliame miestelyje. Viskas klojosi be trikdžių.“

 

„Prieš tai buvo daug alinančių treniruočių. Rengtis varžyboms pradėjau dar vasario mėnesį. Maždaug kas antrą dieną  laukė po dvi treniruotes, kurios trukdavo ilgiau nei porą valandų, - apie  pasirengimą pasakojo raseiniškis ugniagesys gelbėtojas  Modestas Mikolaitis. – Apie tai, kad nugalėsiu, negalvojau, tik viską dariau maksimaliai.“  Pasak Modesto, varžybos buvo įtemptos – ant kulnų lipo slovėnai, stiprybės nestokojo čekai ir vokiečiai.

 

Šie metai M. Mikolaičiui sporte neša sėkmę. Šiemet jis tapo  stipriausiu Lietuvos ugniagesiu gelbėtoju, prizines vietas pelnė ir Lenkijoje vykusiose tarptautinėse ugniagesių gelbėtojų varžybose. O šį savaitgalį buvo neįveikiamas ir Vokietijoje, kur individualaus bėgimo rungtyje, savo amžiaus kategorijoje, Modestas užėmė pirmąją vietą. Tandemo rungtyje (poroje su Andriumi Vitkevičiumi) juodu iškovojo Europos rekordą.

 

                                                                                                   Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento info

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144