2019-05-22, trečiadienis, 08:18.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Raseiniškiai – prizininkai irklavimo trasoje

2018-05-30, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
 Raseiniškiai – prizininkai irklavimo trasoje

Savivaldybės administracijos komanda dalyvavo Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų sporto žaidynėse. Septyniomis didelėmis irklinėmis valtimis – tiksliomis vikingų laivų kopijomis – iš Kauno prieplaukos išplaukė regiono savivaldybių komandos.

 

Už raseiniškių laivo vairo stojo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Ulickas. Pirmaisiais irklais komandą sinchroniškai vedė Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Armandas Mockus ir Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Albinas Stakauskas. Šauniai irklavo Rūta Butkienė, Loreta Ivanauskienė, Irma Juknevičienė, Akvilė Juškienė, Vilma Kundrotienė. Į Kulautuvos prieplaukoje nustatytą finišą raseiniškiai atplaukė tretieji. Mūsų komandą pasveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas ir kiti sporto žaidynių dalyviai.

 

 Šventės metu buvo atidarytas Kulautuvos vandens pramogų kompleksas, įsikūręs buvusiame karjere. Jame įrengtos dvi vandenlenčių ir vandens slidžių sporto trasos. Čia taip pat veikia kavinė, kempingas, vandens atrakcionų kompleksas, vandenlenčių įrangos ir laisvalaikio prekių parduotuvė.

 

Raseinių rajonojo savivaldybės informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144