2019-02-18, pirmadienis, 20:09.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:47, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 9:55.

Rajono vadovai pasveikino darbuotojus su Šv. Valentino diena (1)

2018-02-14, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Rajono vadovai pasveikino darbuotojus su Šv. Valentino diena

 Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, šiandien Savivaldybės ir administracijos vadovai bei Tarybos narys Saulius Matelis pasveikino visus darbuotojus ir kiekvienam jų įteikė po neseniai išleistą spalvotą fotoalbumą „Raseiniai. Čia mūsų takai“, o moterims – ir po rožę šv. Valentino dienos proga.

 

   „Tegu šis fotoalbumas jums primena, kad dirbate mūsų savivaldybėje, gyvenate mūsų krašte ir mylite šį kraštą labiau negu kitus, kadangi čia auginate savo vaikus, prižiūrite tėvelius, dalijatės savo džiaugsmais ir skausmais“, – sveikindamas artėjančios didžios valstybės šventės proga kalbėjo meras Algirdas Gricius.
 

 

     „Linkiu, kad Vasario 16-osios prasmę suteiktų ne televizijos ekrane išgirsti, ne laikraščiuose perskaityti ir iškiliose kalbose pasakyti žodžiai. Tegul šios išskirtinės šventės prasmę suteikia tai, ką pajausite savo širdyse. Visiems linkiu, kad neliktų susvetimėjimo, kad gyventumėte, dirbtumėte, kurtumėte mylėdami vieni kitus ir kurdami Lietuvą“, – sakė mero pavaduotoja Gitana Rašimienė.
  

 

    „Džiugu, kad mūsų kolektyvas yra gana jaunas, darbštus, energingas, jame susikūrė net šeimų. Neišleiskime meilės į gatvę – gerbkime ir mylėkime vieni kitus, tai padės ir mūsų darbuose“, – priminė, kad vasario 14-oji – šv. Valentino diena administracijos direktorius Remigijus Ačas.
  

 

     „Ne kiekviena karta turi galimybę švęsti savo valstybės 100-metį. Mums ši laimė tenka. Tuo didžiuokimės ir švęskime prasmingai“, – pabrėžė administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Ulickas.

 

                                                                                                                                               raseiniai.lt


 

Contact form

 

De 2018-02-15 06:16:30 IP: 80.187.98.217

Ar tai mokesčiu mokėtoju pinigai buvo panaudoti dovanom pirkti???Prašom ataskaita į vieša erdve ,skaidru turi būti kaip BBC.

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144