2019-08-17, šeštadienis, 23:36.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:10, leidžiasi 20:59, dienos ilgumas 14:48.

Rajono vadovai lankosi gyventojams svarbiuose objektuose (3)

2019-04-19, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Rajono vadovai lankosi gyventojams svarbiuose objektuose

   Nors pirmoji darbo savaitė Savivaldybės vadovams itin intensyvi, meras Andrius Bautronis ir mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas kartu su Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indre Antanaitiene skyrė kelias valandas apsilankyti keliose rajono vietovėse. Jie savo akimis pamatė, kaip užbaigti arba dar įgyvendinami rangos darbai.

 

Po projektuojamu pėsčiųjų ir dviračių taku šalia valstybinės reikšmės krašto kelio Raseiniai – Šilinė (ruože Raseiniai – Kalnujai) dar 1998 m. ūkio būdu buvo pakloti PVC-U D90 magistraliniai vandentiekio tinklai į Kalnųjų ir Palendrių gyvenvietes. Tačiau šie vamzdžiai yra nepritaikyti atlaikyti išorinių apkrovų. Šiais metais rangovui vykdant žemės kasinėjimo ir grunto tankinimo darbus buvo pažeisti apie 30 m šių vandentiekio tinklų ir sutrikdytas vandens tiekimas Kalnųjų ir Palendrių gyventojams. Pasak UAB „Raseinių vandenys“ laikinai einančio direktoriaus pareigas Algirdo Kumpikevičiaus, šiame ruože rangovo prašoma stabdyti darbus ir išspręsti magistralinės vandentiekio trasos renovavimo klausimą.

 

Po to Savivaldybės vadovai nuvyko prie Sujainių tvenkinio. Šioje pamėgtoje ir ypač gausiai aktyvaus poilsio mėgėjų vasarą lankomoje viešojoje erdvėje rangos darbus atliekanti UAB „Brosta“ projektą „Poilsio zonos prie Sujainių tvenkinio įrengimas“ turi įgyvendinti iki šių metų rugpjūčio 7 d. Pirmenybė telkiama tiems darbams, kuriuos norima užbaigti iki maudymosi sezono pradžios, kad nebūtų trikdomas į paplūdimį susirinkusių žmonių poilsis.

 

Savivaldybės vadovai apsilankė ir Kryžkalnyje, kur praėjusį rudenį buvo įgyvendintas projektas „Kęstučio apygardos aukų memorialinio paminklo statyba ir teritorijos sutvarkymas“. Stabtelėta ir Molavėnų piliakalnių komplekse, ši pažintinė kelionė baigėsi Girkalnyje. Meras ir jo komanda bei Girkalnio seniūnijos seniūnė Justina Šaulienė pasidžiaugė, kad į pabaigą eina Europos Sąjungos ir Savivaldybės lėšomis įgyvendinamo projekto „Girkalnio I tvenkinio išvalymas ir poilsio zonos įrengimas“ darbai. Svečiai apsilankė ir šio miestelio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse. Sovietmečiu pastatytas pastatas kelia nemažai problemų dėl savo būklės, tačiau dėl lėšų stokos kol kas galima atlikti tik kosmetinį remontą.

 

Įsitikinę, kokia yra tikroji padėtis visuose šiuose objektuose, Savivaldybės meras, vicemeras su administracijos specialistais neatidėliotinai ieškos problemų sprendimo būdų. Savivaldybės vadovai planuoja vykti ir į kitus svarbius rajono gyventojams objektus.

 

                                                                                                                               Raseinių raj. savivaldybės informacija


 

 
 
Contact form

 

nu nu 2019-04-20 13:46:29 IP: 78.60.69.150

tai yra ir dar tu veikeju kurie kojom mero duris atidarineja ar baudziamos iskeltos ir panasiai

 

Domas 2019-04-20 10:16:05 IP: 80.187.112.161

Pagyvensim pamatysim. Kaip tie ponai toleruoja tokius veikėjus kaip Gytis Šulinskas kuris prarado tarybos nario mandata dėl "balsū"poirkimo? Ir Mykolaitis patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už vairamima neblaivus,kur visa gyvenima pagarsėjas nuo nuotykiu "girtas" magistralėj avarija,seimia-neblaivus?? Tai ar tokie "moralūs@ asmenys liks valatybės tarnyboj??Ar vistik nugalės susitarimai po kilimu aš tau ,tu man??

 

Na ir vaizdelis... 2019-04-20 00:53:03 IP: 84.46.241.171

jei nezinotume,kad tai auksciausia rajono valdzia galima pagalvoti,kad tai du balvonai.Vicmeris atstates nudribusi pilva ant kurio kabo kaklaraistis.Na buves mentas gal ir neturi zinoti kaip turi kaboti kaklaraistis.Bet ir jaunasis andrius tas atkises krutine o kaklaraistis kabo auksciau dirzo.Ar jie zmonu neturi ar tos zmonos veplos?Na vicmerio zmona gan protinga ir taktiska moteris,bet kodel taip atrodanti vyra isleidzia i zmones?

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144