2020-09-28, pirmadienis, 17:33.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:30, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 11:42.

Rajono komisija pradėjo lankyti ūkininkus, kad išrinktų „Metų ūkį-2014“

Rajono komisija pradėjo lankyti ūkininkus, kad išrinktų „Metų ūkį-2014“

   Rajono komisija penktadienį pradėjo lankyti rajono ūkininkus, kad išrinktų „Metų ūkį-2014". Pirmiausiai komisija užsuko į Rimanto Kleivos kiemą Ražaitėliuose (Girkalnio seniūnija). 15-ka metų ūkininkaujanti šeima ne tik labai gražiai tvarkosi 300 ha plotuose, bet ir gali būti ramūs dėl ūkio ateities, nes ūkio pamaina jau pasirūpino - augina trejetą atžalų.

 

   Sauliaus Kringelio ūkis Grajauskų kaime (Ariogalos seniūnija) - mišrus, o koks jis liks ateityje, kas žino, kai tokia net geopolitinė situacija. Apmaudu, kad žemę iš panosies supirko svetimi, nes patys ūkininkai nė nežinojo, kad yra laisvos valstybinės.

 


   Betygalos seniūnija pristatė Evaldo Poškevičius ūkį. Paties šeimininko komisija nesutiko, nes jis buvo išlėkęs su labai svarbiais reikalais, jį pavadavo brolis.

 


    Betygalos seniūnijoje komisija aplankė ir Rolando Aksamitausko šaunų ūkį. Seniūnas Stanislovas Totilas primygtinai reikalavo „apuostyti" fermas - ūkininkaujama taip, kad net tvartams būdingo kvapo nepajausi.
   Pagojukų seniūnijos Skirmantiškės kaime šauniu ūkininkavimu garsėja Kybartai, tėvas Algirdas ir sūnus Mindaugas. Gražūs žmonės, puikūs ūkiai...

 


   Žaiginyje (Šiluvos seniūnija) komisija aplankė Vaido Rutkausko ūkį. Ūkio šeimininkas sakė, kad šiemet dar per anksti jį lankyti, nes kitiems metams jis daug daugiau padarysiąs. Bus galima užsukti ir kitąmet, bet kad ir šiemet teko aikčioti: gražu, skoninga, tvarkinga...

 


   Kitą savaitę komisija tęs ūkių lankymą.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144