2018-11-16, penktadienis, 20:44.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:06, leidžiasi 16:24, dienos ilgumas 8:18.

Projektas „Ei, jaunimas, NEMIEGAM!“

2017-12-12, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Projektas „Ei, jaunimas, NEMIEGAM!“

Kaip reaguotumėte, jeigu jums pasiūlytų praleisti naktį mokykloje? Tikriausiai nustebtumėte ir pagalvotumėte apie tai, ką galima veikti naktį mokykloje ir kaip įmanoma atsisakyti suplanuotų savaitgalio planų... Tačiau jeigu jums pasiūlytų kitokio pobūdžio nakvynę: su netradicine ir įvairia veikla, įdomiomis paskaitomis bei begale kitų prasmingų užsiėmimų? Susidomėtumėte?

 

Kas miegmaišiu, kas pagalve ar čiužiniu nešini neįprastu laiku, gruodžio 8-osios vakarą, mokiniai rinkosi į Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos mokinių tarybos organizuojamą susitikimą-nakvynę ,,Ei, jaunimas, NEMIEGAM!“. Stengdamiesi užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą su kitomis mokyklomis, šiais metais buvo pakviesti atstovai iš Raseinių r. Ilgižių mokyklos – daugiafunkcio centro, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos – daugiafunkcio centro, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos bei Kauno Maironio universitetinės gimnazijos. Renginio pradžioje visi buvo supažindinti su nakvynės tikslais, uždaviniais ir programa. Mokytojai linkėjo mokiniams puikiai praleisti laiką bei stengtis įsitraukti į kuo įvairesnę programos veiklą. Po trumpos įžangos vyko linksmi susipažinimo žaidimai, kurie leido labiau pažinti vieniems kitus. Vėliau mokiniai įsitraukė į ,,kūrybines dirbtuvėles“, kurių metu kiekviena komanda turėjo susigalvoti komandos pavadinimą, šūkį bei trumpą vaidinimą. Po nuotaikingų komandų šou vyko Olego Koršunovo paskaita ,,Drąsa svajoti ir susimauti. Pasaulį pakeitusių žmonių sėkmės receptas".Paskaitos metu buvo vedami praktiniai žaidimai, kurie mokiniams suteikė teigiamų emocijų bei paskatino nevaržyti savęs. Be ankstesnių minėtų veiklų mokiniai dalyvavo intelektualiame žaidime ,,Protų kovos“, fizinio pajėgumo bei loginio sumanumo reikalaujančiose ,,Olimpiadose“ ir nuotaikinguose ,,Just Dance“ šokiuose. Po visų aktyvių ir prasmingų užsiėmimų atėjo ir ,,Šėlk su draugais“ laikas. Mokinių skardus juokas ir įdomūs pokalbiai netilo iki pat ryto. Mokiniai buvo išsibarstę po visą mokyklą: kas sporto salėje judriai leido laiką, kas aktų salėje iki pat ryto šoko arba tiesiog nuošaliame kampelyje nakvynės įspūdžiais dalinosi su senais arba naujais draugais. Gruodžio 9 dieną atsisveikinome ir išlydėjome vienas kitą su mintimi ,,Ne paskutinį kartą susitikom...“.

 

Ar gali būti smagiau, kai naktį gali nemiegoti ir užsiimti įvairia netradicine veikla, susipažinti su naujais žmonėmis ir praleisti savaitgalį kiek kitaip, nei įprastai? Nauji veidai, naujos pažintys, galybė užsiėmimų ir pramogų – ilgam įstrigs mokinių atmintin!

 

Evelina Laurynaitė,
mokinių tarybos narė, IVg kl. mokinė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144