2018-06-25, pirmadienis, 12:25.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:54, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:18.

Projektas „Atrask save“ Raseinių rajone į veiklas įtraukia vis daugiau jaunuolių

2017-06-01, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Projektas „Atrask save“ Raseinių rajone į veiklas įtraukia vis daugiau jaunuolių

2017 metų gegužės 29 dieną Všį Raseinių socialinių paslaugų centre, socialinėms darbuotojoms darbančioms su rizikos šeimomis, buvo pristatytas projektas „Atrask save“. Pristatymą organizavo Raseinių rajono kultūros centro, Vietos JGI koordinatorė, Vaida Marcinkutė. Tiklsas – supažindinti Raseinių rajono socialines darbuotojas su projekto veikla, uždaviniais ir rezultatais. Projekto pristatyme dalyvavo socialinės darbuotojos ir VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus vyresnioji socialinė darbuotoja Rasa Mockevičienė.

 

Pristatymo metu paminėtas pagrindinis projekto tiklsas – suteikti jaunuoliams aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai kokį pasiūlymą pageidauja gauti: dirbti, mokytis ar atlikti praktiką. Šios paslaugos yra suteikiamos pagal individualius kiekvieno jauno žmogaus poreikius, taikant įvairias darbo su jaunimu formas bei neformaliojo ugdymo metodus, didžiausią dėmesį skiriant individualiam darbui.

 

Išvardintos visos teikiamos paslaugos: vaiko minimalios priežiūros paslaugos; pagalbos pažįstant save paslaugos; socialinių ir gyvenimo įgūdžių paslaugos; motyvavimo paslaugos; informavimo ir konsultavimo paslaugos apie jauno žmogaus galimybes; įtraukimo į visuomenei naudingą veiklą paslaugos; tarpininkavimo su švietimo įstaigomis paslaugos; savanorystės organizavimas; tarpininkavimo su TDB paslaugos.

 

                      Pristatymo metu buvo užmegsti svarbūs kontaktai su asmenimis kurie turi ryšį su NEET jaunuoliais ir gali juos nukreipti Vietos JGI kordinatorei.

 

                      Pateikti rezultatai: įtraukta NEET jaunuolių į projektą – 68 iš jų atitiko dalyvio kriterijus – 64. Iš 64 NEET jaunuolių pradėjo dirbti bei mokytis – 14, atliko savanorystę 3 jaunuoliai.

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440