2020-01-27, pirmadienis, 19:47.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:31, leidžiasi 16:55, dienos ilgumas 8:24.

Projektas „100 valandų tavo pokyčiams“ kviečia jaunimą įsitraukti į organizuojamas veiklas

2018-10-30, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Projektas „100 valandų tavo pokyčiams“ kviečia jaunimą įsitraukti į organizuojamas veiklas

Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdvė (toliau – Raseinių AJE) tai saugi, nemokama, atvira jaunimui patogiu laiku erdvė, kurios pagrindinis tikslas palydėti jauną žmogų jam tampant suaugusiuoju.

 


Raseinių AJE jau nuo spalio pradžios įgyvendina projektą „100 valandų tavo pokyčiams“. Šio projekto tikslas – Raseinių AJE veiklų su jaunimu tobulinimas įtraukiant nemotyvuotą jaunimą, sukuriant jiems galimybę užsiimti prasminga veikla bei kelti savo asmenines kompetencijas.


Viso projekto metu (projektas vyks iki gruodžio 31 d.) bus rengiamos įvairios veiklos: jaunimo komanda, kartu su profesionaliu lektoriumi, įrengs „pabėgimo kambarį“ – tai intelektuali pramoga-kūrybinės dirbtuvės, kurių metu bus ne tik puikiai praleidžiamas laikas, bet ir ugdomi gebėjimai dirbti komandoje; Raseinių AJE lankytojai kartu su Dubysos regioninio parko direkcija leisis į žygį, kurio metu bus aplankytas vienas gražiausių regioninio parko kampelių, skatinamas fizinis aktyvumas bei kolektyvumas; numatomi jaunimo darbuotojų kompetencijų kėlimai.


Praėjusį penktadienį, spalio 26 d., įvyko Helovino diskoteka, kurioje jaunimas dalyvavo diskotekos organizavimo užkulisiuose, sužinojo kokie yra didžėjaus darbo ypatumai, kiek laiko užtrunka pasiruošti diskotekai ir pan. Nemokama diskoteka į AJE salę sutraukė bemaž 200 jaunuolių.


Projekto kulminacija – Kalėdinis pamėgtos jaunimo grupės koncertas. Jaunimas pats renkasi atlikėją ar grupę, kurio koncerto pageidauja, taip pat patys organizuoja ir realizuoja koncertą.


Tad šio projekto metu, motyvuotas ir nemotyvuotas jaunimas ne tik dalyvaus įvairiose veiklose, bet taip pat tiesiogiai įsitrauks į jų planavimą bei organizavimą, taip kuriant bendruomeniškumo, pareigos bei atsakomybės jausmus.
Projektas „100 valandų tavo pokyčiams“ finansuojamas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Inga Vasiliauskienė
Raseinių AJE metodininkė

 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144