2019-05-22, trečiadienis, 08:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Prezidentė pasveikino Karalienę Elžbietą II oficialios gimimo dienos proga

2018-06-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Prezidentė pasveikino Karalienę Elžbietą II oficialios gimimo dienos proga

Birželio 9 dieną (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II oficialios Karalienės gimimo dienos proga.

 


Pasak šalies vadovės, Jungtinė Karalystė ir jos piliečiai yra svarbūs ir artimi Lietuvos draugai. Prezidentė pabrėžė, kad daugeliu aktualių žemyno ir saugumo darbotvarkės klausimų abiejų šalių požiūris sutampa, kartu esame pasiryžę stiprinti transatlantinę bendruomenę ir visapusį bendradarbiavimą. Valstybės vadovės teigimu, Lietuvą ir Jungtinę Karalystę vienijantys tikslai lemia išskirtinius, pasitikėjimu grįstus santykius tiek plėtojant dvišalį dialogą, tiek bendradarbiaujant NATO.

 


Anot Prezidentės, Lietuva vertina nuolatinį Jungtinės Karalystės indėlį prisidedant prie gynybos pajėgų regione stiprinimo, taip pat glaudų bendradarbiavimą karinio, kibernetinio, informacinio ir ekonominio saugumo srityse. Šalies vadovė išraiškė viltį, kad bendri valstybių projektai, siekis apsaugoti savo piliečius ir sutelkianti vienybė įveikiant kylančius iššūkius tik sustiprins tvarius sąjungininkų ryšius.

 


Jungtinės Karalystės gyventojams ir britams visame pasaulyje Prezidentė palinkėjo sėkmės, klestėjimo ir taikos, o Karalienei ir visai Karališkajai Šeimai - sveikatos ir laimės.

 


Prezidentės spaudos tarnyba
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144