2019-07-18, ketvirtadienis, 20:22.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:17, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 16:38.

Prekybininkai sužinojo apie jų darbo vietos būsimą atnaujinimą

2019-02-05, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Prekybininkai sužinojo apie jų darbo vietos būsimą atnaujinimą

Šių metų sausio 17 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas ir UAB „Raseinių statyba“ generalinis direktorius Saulius Bekampis pasirašė rangos darbų sutartį dėl Raseinių miesto prekyvietės atnaujinimo. Prieš pradedant įgyvendinti šį projektą, šiandien Savivaldybėje įvyko pasitarimas su turgavietės prekiautojais, kurie buvo informuoti apie būsimus darbus, kas pasikeis prekyvietėje po jos atnaujinimo, kur bus prekiaujama remonto metu, taip pat atsakyta į jų klausimus.

 

Mero Algirdo Griciaus teigimu, darbus prekyvietės teritorijoje numatyta pradėti šių metų balandžio 1-ąją, kai oro sąlygos bus palankios vykdyti projektą, kurį įgyvendinti planuojama šiais metais. Per trumpą laiką teks padaryti daugelį dalykų, todėl pats paprasčiausias kelias būtų uždaryti statybviete paverstą prekyvietę, kol ji bus rekonstruota. Tačiau Savivaldybės ir jos administracijos vadovai puikiai žino, kad dėl to sutriktų turgavietės prekiautojų darbas, nuskriausti liktų ir pirkėjai. Todėl, kol prekyvietė bus rekonstruojama, šalia jos veiks laikina turgavietė automobilių stovėjimo aikštelėje.

 

Tikimasi, kad projekto vykdymo metu rangovas jaus didelę atsakomybę už darbų kokybę ir laikysis jų grafiko, o prekiautojai ir pirkėjai prisitaikys prie galimų nepatogumų ir neįprastų darbo sąlygų, turės pakankamai kantrybės ir bus pakantūs vieni kitų atžvilgiu.

 

Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas pridūrė, kad šiuo metu UAB „Raseinių statyba“ jau atlieka parengiamuosius artėjančios renovacijos darbus. Tikimasi, kad projekto vykdymo metu rangovas jaus didelę atsakomybę už darbų kokybę ir laikysis jų grafiko.

 

Pasitarimo metu buvo pageidauta išplėsti laikinos prekybos vietą žuvies, vaisių ir daržovių prekybos patalpose, kol renovacija vyks kitame pastate. Po darbų pabaigos į jį grįžtų prekybininkai, o renovacija vyktų žuvies prekybos pastate. Direktorius patikino, kad Savivaldybės administracija atsižvelgia į šį ir kitus verslininkų norus ir tarsis su rangovais, kaip skubiau išspręsti iškilusias problemas ir sudaryti kiek įmanoma geresnes sąlygas laikinos prekybos vietose. Dėl to į šį pasitarimą buvo pakviesti prekyvietę administruojančios UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ direktorius Sigitas Kleišmantas bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Raseinių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas - veterinarijos inspektorius Henrikas Medveckas. Abu vadovai buvo taip pat geranoriškai nusiteikę prekybininkų atžvilgiu ir trumpai informavo, kokius darbus teks nuveikti prieš atidarant laikiną prekyvietę.

 

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Armandas Mockus pažvelgė į ateitį ir papasakojo, kaip atrodys atnaujinta Raseinių prekyvietė. Jos patalpos prekybai bus pritaikytos visus metus – statiniai iš esmės bus rekonstruoti pagal nustatytus reikalavimus, įrengtos visos dangos, oro šildymo, vėdinimo, apšvietimo sistemos, vandentiekio ir nuotekų tinklai, viešieji tualetai ir kiti patogumai. Taip pat bus tvarkoma ir visa šio objekto teritorija, išskyrus keletą šalia jos neseniai nutiestų šaligatvių. Tikimasi, kad bus atnaujinta ir šalia prekyvietės esanti maisto prekių parduotuvė, kurios vadovai jau turi visus reikalingus dokumentus.

 

Pasitarime taip pat dalyvavo Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas, Raseinių miesto prekyvietės atnaujinimo projekto vadovas Gintas Brazas.

 

Prekybininkai nekantriai laukia, kada bus atnaujinta jų darbovietė ir tikisi sėkmingos projekto pabaigos. Jie liko patenkinti atsakingu valdžios atstovų požiūriu į šį projektą, jo išsamiu pristatymu ir už tai atsidėkojo ne tik žodžiais, bet ir plojimais.

 

Projektui finansavimas yra skiriamas pagal 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ 07.1.1-CPVA-R-905 įgyvendinamą priemonę „Miestų kompleksinė plėtra“. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 1 496 621,46 Eur, iš jų ES struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšos – 1 339 457,00 Eur, o likusias lėšas projektui įgyvendinti skirs Raseinių rajono savivaldybės administracija.

 

                                                                                                                               Raseinių raj. savivaldybės informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144