2020-08-15, šeštadienis, 13:41.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:08, leidžiasi 21:02, dienos ilgumas 14:54.

Prasmingas Kovo 11-osios ir Prezidento Jono Žemaičio 107-ųjų gimimo metinių minėjimas

Prasmingas Kovo 11-osios ir Prezidento Jono Žemaičio 107-ųjų gimimo metinių minėjimas

Kovo 16-ąją Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje buvo surengta didelė šventė. Buvo minimos ne tik šios dvi datos, bet ir apdovanojimui sukviesti visi geriausiai besimokantys, taip  pat olimpiadų prizininkai, jų tėveliai, mokytojai.

 

Į šventę atvyko Raseinių skyriaus Šaulių sąjungos veteranai, vadovaujami J. Babono, taip pat gausus būrys jaunųjų šaulių. Po gražios meninės vedėjų įžangos sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius L. Dargevičius.

 

Šventinę programą paįvairino  B. Mar  mono spektaklis,, Istorijos pamokos“. Aktorė suvaidino savo tėvų tremties į Sibirą istoriją. Tai iš tiesų labai įsimintina istorija, liudijanti apie mūsų tautos kančias, dvasinę ištvermę, apie sovietinės okupacijos žiaurumus. Žiūrovų akyse spindėjo ašaros.

 

Vėliau iškilmingą priesaiką davė gimnazistai, norintys papildyti Jaunųjų šaulių gretas.

 

Visas pertraukas ilgo renginio metu užpildė literatūrinė-meninė programa, parengta gimnazistų ir jų mokytojų.

 

Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos padėkomis buvo apdovanoti 28 puikiai ir gerai besimokantys gimnazistai, daugiau nei 80 mokyklinių olimpiadų prizininkų bei jų tėveliai,  o RŠC direktorė Silva Morkevičienė ir metodininkė Saulė Sitavičienė apdovanojo rajoninių olimpiadų prizininkus. Jų irgi buvo gausus būrys .Turime ir dvi respublikinių olimpiadų prizininkes —  tai lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados II vietos laimėtoja Aistė Račaitė (12kl.),  taip pat ir filosofijos olimpiados III vietos laimėtoja Evelina Kučinskytė (12 kl.) Jas parengė lietuvių k. mokytoja D Černeckytė ir etikos mokytojas E. Kučinskis. RŠC padėkomis buvo apdovanoti ir mokytojai, parengę rajoninių olimpiadų prizininkus.

 

Tai pats gražiausias ir prasmingiausias renginys, nes čia buvo pasidžiaugta geriausiais mūsų ugdymo įstaigos pasiekimais.

 

 

 


Agnė Kromerytė,  „Žodžio“ korespondentė


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144