2019-01-23, trečiadienis, 09:05.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:37, leidžiasi 16:48, dienos ilgumas 8:11.

Prasidėjus darbymečiui laukuose, saugokimės keliuose siautėjančių girtų traktorininkų

2018-04-15, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Prasidėjus darbymečiui laukuose, saugokimės keliuose siautėjančių girtų traktorininkų

Prasidėję žemės ūkio darbai į laukus ir kelius išginė traktorius. Šiuo metu šalies laukuose pats darbymetis, tad intensyviai burzgiančios galingos technikos nestinga. Tačiau bėda ta, kad už traktoriaus vairo vis dažniau drįsta sėsti nuo alkoholio apsvaigę vairuotojai.

 

Praėjusį šeštadienį Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono komisariato patruliai gavo pranešimą, jog Raseinių rajono, Šiluvos seniūnijos, Kalniškių kaimo ribose, keliu Kušeliškės-Lyduvėnai-Maironiai traktorių vairuoja galimai neblaivus asmuo. Pareigūnams bandant sustabdyti traktorių T-40, šis nestojo ir, padidinęs greitį per pakelės laukuose telkšančius vandens „ežerus“, nulėkė miško link. Tačiau išvengti susitikimo su policininkais bėgliams nepavyko, netrukus prie minėto traktoriaus buvo sulaikyti du apgirtę vyrai: 51-erių vairuotojui nustatytas 1,88, o 37-erių keleiviui – 2,56 promilių girtumas. Traktorius buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę, o jo vairuotojas- „ekstremalas“ uždarytas į areštinę. Už tai, kad nepakluso policijos pareigūnų teisėtam reikalavimui sustoti, „drąsuolio“ laukia administracinė atsakomybė, o už transporto priemonės vairavimą girtam – baudžiamoji atsakomybė.

 

Šios savaitės antradienį tame pačiame kelyje apgirtęs traktorininkas sukėlė eismo įvykį. Autobusui SETRA lenkiant puspriekabę tempiantį traktorių JUMZ, pastarasis netikėtai suktelėjo į kelio vidurį ir kliudė jį lenkiančią transporto priemonę. 51-erių eismo įvykio kaltininkui nustatytas 1,62 promilės girtumas, jis atsidūrė areštinėje.

 

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją apie asmenų vykdomą neteisėtą veiklą. Tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad keliuose būtų saugiau.


 

Šiaulių AVPK info.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144