2020-02-17, pirmadienis, 09:43.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:49, leidžiasi 17:40, dienos ilgumas 9:50.

Politologas Linas Kojala raseiniškiams pristatė savo knygą

2019-05-13, Danguolė Kasparavičienė
Politologas Linas Kojala raseiniškiams pristatė savo knygą

Gegužės 10-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje politologas, Rytų Europos studijų cento vadovas, Vilniaus unversiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto doktorantas ir dėstytojas Linas Kojala raseiniškiams pristatė savo knygą „Europa? Pokalbiai su Prezidentais, ministrais ir taksistais apie mūsų ateitį“.

 

Politologas akcentavo Europos vienybės svarbą ir vaidmenį pasaulio politiniame ir ekonominiame gyvenime, iššūkius per ateinančius dešimtmečius, kurių nacionalinės valstybės vienos nelabai galės išspręsti.

 

Linas sulaukė klausimų apie Jungtinės Karalystės išstojimą iš ES („Brexit“), Kinijos įtaką Europai ir jos priemones savo tikslams pasiekti.Susirinkusiems buvo įdomu išgirsti apie Europarlamentą ir jo narių atstovavimą savo šalims. teirautasi apie Prezidento ir Europarlemento rinkimus ir referendumus, diskutuota kitais šiandienai ir rytdienai aktualiais klausimais.

 

Po išties įspūdingo knygos pristatymo daugelis panoro ją įsigyti. Ačiū Linui Kojalai už suteiktas žinias apie Europos sąjungą. Tikime, jog tiems, kurie atėjo į susitikimą bus lengviau spręsti už kokį kandidatą į Europarlamento rinkimuose atiduoti savo balsą. 

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos R. Gudžiūnienės

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144