2020-06-06, šeštadienis, 16:34.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:55, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 17:8.

Pokalbis su Raseinių rajono savivaldybės meru Algimantu Mieliniu (25)

2015-02-25, paskelbė Partija Tvarka ir teisingumas
Pokalbis su Raseinių rajono savivaldybės meru Algimantu Mieliniu

Laba diena mere, kaip Jūs vertinate savo darbą per tuos  2,5 metų, kai buvote meras?


Tie metai man buvo iššūkių metais, tačiau esu laimingas. Esu laimingas dėl to, kad rajono finansinė situacija tapo stabili. Džiaugiuosi, kad pavyko rajoną ištempti iš skolų liūno. Metus pabaigėme padengdami visas įmanomas skolas. Pradelstų įsiskolinimų taip pat neturime. Liko tik ilgalaikiai ir lizingo įsiskolinimai, kurie gražinami pagal kredito gražinimo grafiką. Ilgalaikės paskolos savivaldybei būtinos vykdant investicinius projektus ( vandentvarkos, šiluminių trasų rekonstrukcijos ir kt. )ir prie kurių būtina prisidėti savivaldybinėmis lėšomis.

 


Gerb. mere, manau, kad galvojate būti išrinktas ir toliau tęsite darbus. Ką jau esate suplanavęs ateičiai pasiūlyti  Raseinių miesto gyventojams?


Projektų, darbų numatyta tikrai daug. Visų pirma tai Vilniaus g. apie 3,64 km. rekonstravimas ( šaligatvių sutvarkymas, lietaus nuotekų tinklų įrengimas, apšvietimo rekonstrukcija, šviesoforų ties susikirtimu su Jurbarko ir Stonų gatvėmis įrengimas), Raseinių miesto stoties prieigų sutvarkymas pritaikant jas bendruomenės poreikiams. Taip pat numatyta Nepriklausomybės skvero rekonstrukcija, Prabaudos miškelio-parko pritaikymas rekreacijai, gyventojų sveikatingumui ir poilsiui. Bus baigta Raseinių autobusų stoties statyba ir sprendžiama transporto parkingo problema. Taip pat numatytas Raseinių miesto V. Kudirkos kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimas, modernizuojant Raseikos parko viešąsias erdves prie tvenkinių, esančių prie bažnyčios, įrengiant ten poilsio zonas ir žaidimų aikšteles.

 


Bus sutvarkyta ir modernizuota  Raseinių miesto turgavietė ir Algirdo gatvė. Taip pat bus tvarkomos viešosios erdvės prie VšĮ Raseinių ligoninė, VšĮ Raseinių PSPC, M. Tamaliūno klinikos, lopšelio-darželio „Saulutė“. Bus praplėstos dabar esančios ir įrengtos naujos automobilių stovėjimo aikštelės, padaryti takeliai ir įkomponuojant mažąją architektūrą. Numatyta praplėsti ir rekonstruoti automobilių stovėjimo aikšteles prie daugiabučių namų, Žemaitė gatvėje. Taip pat numatyta ir pavasarį prasidės žiedo sankryžoje į Šiluvą ir Baisogalą statyba, taip pat numatyta žiedų sankryžoje prie MAXIMOS Ariogaloje statyba ir Raseiniuose ties turgumi.

 


Pats man maloniausias projektas, nes buvo įdėta begalė pastangų, tai, kad  prie V. Petkaus mokyklos bus pastatytas sporto kompleksas su baseinu.

 


Gerb. mere, ką numatėte daryti Ariogaloje ir kitose rajono teritorijose?

Kai pradėjau dirbti meru mano pagrindinis mano prioritetas buvo pagalba mūsų mažosioms gyvenvietėms ir kaimams.
Kaip tikslinė teritorijai Ariogalos miestui ir Viduklės mstl. yra skirti po 2,875 ml. lt. Ariogaloje bus sutvarkytas Purvės parkas, kuriame bus įrengtos viešosios erdvės pritaikytos gyventojų sveikatinimui, poilsiui ir sportui. Numatome rekonstruoti Ariogalos  kultūros namus, asfaltuosime gatves, Melioratorių gatvėje įrengsime krepšinio aikštelę. Yra atliekami remonto darbai Ariogalos gimnazijoje ir darželyje. Plembergo kaime numatomas įrengti kempingas, Ariogaloje prie MAXIMOS padarytas žiedas. Taip pat numatyta ir Ariogalos turgavietės modernizavimas, toliau įrenginėsime vaikų žaidimų aikšteles prie daugiabučių namų, tęsime nuotekų ir vandentiekio įrengimo darbus. Vytauto gatvėje bus tęsiami šaligatvio paklojimo darbai. Vasaros pradžioje turėtų prasidėti naujo prekybos centro statyba.
Viduklėje bus sutvarkyta viešoji erdvė prie kultūros namų, tęsiami dabar jau vykdomi darbai.

 


Galiu pasidžiaugti, kad per 2014 metus visose seniūnijose sprendėme  apšvietimo  problemas, apšvietėme daug gatvelių, tie darbai tęsis ir 2015 metais.

 


Padaryta iš ties daug, čia visu darbus surašyti būtų sunku. Kaip ataskaitą rajono gyventojams pateikėme laikraštuke  „ATEITIS PRASIDEDA ŠIANDIEN“ Manau rajono gyventojai jį perskaitys ir susidarys nuomonę, dirbome mes ir ar gerai dirbome.

 


Ką norėtumėte palinkėti sau ir rajono gyventojams?
Kaip sakiau, jog esu laimingas, laimingas todėl, kad pavyko suvaldyti situaciją rajone. Tai ne vien mano, bet ir darnus visos koalicijos darbas. Kadangi nuo gimimo esu Raseinių krašto vaikas, man yra svarbu, kaip gyvena kiekvienas rajono gyventojas.  Manau savo misiją atlikau sąžiningai,  nebijau nei vienam rajono žmogui drąsiai žiūrėti į akis. Žinau, kad padariau viską ką galėjau dėl jų, viską, kas buvo mano kompetencijos ribose. Savivalda ne viską gali, nes mes turime  vadovautis įstatymais kuriuos priima Seimas ir juos turime vykdyti.  Sau norėčiau palinkėti sveikatos, supratimo šeimoje ir tikiuosi, kad rinkėjai manimi patikės ir kovo 1-ąją išreikš savo valią. Pirmiausia visiems linkiu sveikatos,  asmeninės sėkmės, ramesnio, taikesnio ir šviesesnio gyvenimo.


Ačiū už pokalbį.


 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI  --------------------------

Donatas Baukys, kandidatas į Raseinių rojono savivaldybės tarybą

Jonas Antosevičius, kandidatas į Raseinių rojono savivaldybės tarybą

Gytis Šulinskas: Raseinių rajonui labai trūksta jaunų, drąsių, gyvenimo nesugadintų politikų

Dovilė Stonienė, kandidatė į Raseinių rojono savivaldybės tarybą

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Gediminu Kučinsku

Pokalbis su kandidate į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Marija Šnipienė

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Dariumi Karabinu

Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių skyriaus partiečių renginyje „Pasirinkime ateitį šiandien“ netrūko linksmybių

Romaldas Valinčius: mano gyvenimo credo - kad ir kas nutiktų visada išlikti žmogumi

Petras Vežbavičius: mano credo - išgirsti ir suprasti kiekvieną.

Pokalbis su kandidate į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Aldona Ona Radčenko

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Giedriumi Kriaučiūnu

Visą gyvenimą vadovaujuosi posakiu: „Niekuomet nesielk taip, kaip nenorėtum, kad su tavimi būtų pasielgta.“

 

Politinė reklama, apmokėta iš politinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

 

nuomonė 2015-02-27 09:05:54 IP: 213.252.244.3

Balsuokite už Dainių Šadauskį ir gal už valstiečius.

 

vidukliškė 2015-02-26 21:52:45 IP: 78.62.159.80

Ačiū Gyti už gražų komentarą

 

ei 2015-02-26 20:41:33 IP: 78.62.186.78

o kur partijos babūnė, ko tokia prigesus

 

Vidukliškė 2015-02-26 17:15:05 IP: 77.90.99.65

Mere, išdavei savo šeimą, išdavei bendražygius dėl šiltos kėdės, nieko nenuveikei gero net Viduklėje, tik gimtadienį nesigėdijai švęsti kartu su Jėzaus gimimu, sėdėjai du metus kaip katinas, pri....... visur. Laukiu nesulaukiu, kada nematysiu tos fotkės savivaldybės puslapyje.

 

to nuomonei 2015-02-26 10:06:09 IP: 78.62.11.175

Savivaldos rinkimuose, pararčiau balsuoti už savivaldą įteisinti siekiančius - "Pilietinę iniciatyvą"

 

nuomonei 2015-02-26 09:20:59 IP: 78.62.149.181

Tai patark už ką balsuoti,nes vieni yra politiniai lavonai,kiti -išverstaskūriai ,kaip tu sakai .Tai parašyk kas tie gerieji.

 

nuomonė 2015-02-26 09:15:56 IP: 213.252.244.3

Mano nuomone, labiausiai reikia bijoti ir jais netikėti - tai išvertskūriai. Prisiminkime, kaip kadencijos pradžioje pirmoje eilėje sėdėdami 'partneriai' atsisukę atbuli žiūrėjo kaip balsuoja mecenatas. Sakė komanda tai kumštis dviems kadencijoms. O kai patapo meru, tai ir darbukai ir socdemai gerai, o socdemams gerai ir Ona, ir Aldona ir Aldona-Ona kartu paėmus. O kaip atvirai šaipėsi iš buvusiosios socdemės. Nebalsuokit už tokius, bet kada gali išduoti ir ant sofkutės su bet kuo gali 'prisėsti' iš reikalo. Aš taip manau.

 

ponas 2015-02-26 09:04:14 IP: 195.12.169.254

tas ponas seimūnas turi karjerą netoli VOSILIŠKIO tai tą purvą kur išpylė ant MIELINIO galėtų nuvežti į tą karjera ,ot būtų biznis .KUR rašytojai rašo ,varo ant MERO TAI susidėkite į gerą vietą ...šlykštu SĖKMĖS rinkimuose mere .MES už jus

 

Gal dabar 2015-02-26 08:58:20 IP: 213.226.131.133

Jau aiskiau pasidare kai kam?Neblogai sugalvota - pateiki rajono tarybos suplanuotus darbus kaip savo programa : finansavimas uztikrintas,busi pazadus "istesejes".Tokie veikejai,kaip p.Acas megsta sau prisiskirt svetimus nuopelnus,o atsakomybe uz nepavykusius dalykus suversti kitiems!

 

Algimantas Mielinis 2015-02-26 06:51:21 IP: 78.62.159.80

Aš ne kažkieno programas įgyvendinu, o pateikiu pateikiu darbus, kurie yra patvirtinti rajono tarybos ir jau jiems gautas finansavimas. Vidaus reikalų ministerijai pirmines paraiškas pateiksime jau rytoj, kaip to reikalauja teisės aktai, tai yra ne pažadai o jau vykdomi realūs darbai. O R.Ačas galėtų susipažinti su tarybos sprendimais, kad nereikėtų kitų jau daromus darbus pateikti gyventojams, kaip savo fantazijas.

 

Viduklės regionas 2015-02-26 01:58:03 IP: 78.58.96.39

Išties puiki Remigijaus Ačo programa, kurią ruošiasi įgyvendinti Mielinis. Nu bet aš geriau rinksiuos Ačą, nes tas Mielinis svetimą rinkimų programą vis tiek ne taip nuoširdžiai įgyvendins, be to ir jaunos šeimos rūpesčiai užgulė pečius. Turbūt ne veltui psichologai sako, kad pirmi septyneri metai patys sunkiausi, o vietinėje spaudoje skaičiau, kad pirmoji rajono dama net per medaus mėnesį plušėjo per du darbus. Čia bet kuriam žmogui galio nervai pakrikti, o dar priedą po "Naujo ryto" straipsnių atėmė...

 

rajono gyventojas 2015-02-25 23:16:48 IP: 78.62.15.242

Mielinio žodžiai: man yra svarbu, kaip gyvena kiekvienas rajono gyventojas. Tai kodėl tapęs meru atleidote savo komandos bičiulius, ar reikia išvardinti ką tokius, nes pasirodo koalicijos parneriai apsimeta, kad nežino, kiek prie Mielinio yra atleistų. Tai ką- šventuoliai. Reikia sakyt tiesą, nesvarbūs tei žmonės, nesvarbūs

 

Vidukles apskritis 2015-02-25 19:45:08 IP: 77.90.95.7

kažin ką tos baltos pirštinės veikia ,kad nemato kaip nuo ryto yra vežami ne kokios reputacijos žmonės į rinkimus ,tai su džipu tai su audi ... dirba Tvarka ,dirba ir Remigutis :) kažin ar daug dar ryt jų atveš ?? :)

 

Sigis 2015-02-25 19:34:31 IP: 78.58.96.39

Oi, kaip šaunu! Mielinis įgyvendins Remigijaus Ačo anksčiau skelbtą rinkimų programą, štai nuoroda: http://www.manoraseiniai.lt/naujiena/visuomeninis-judejimas-tavo-raseiniai-turime-daug-nauju-ir-ambicingu-sumanymu Panašu, kad su savų idėjų trūksta, jeigu tenka skolintis iš R. Ačo. Sėkmės abiem įgyvendinant Tavo Raseiniai programą.

 

ei 2015-02-25 19:12:24 IP: 78.62.186.78

o kas tas algis

 

rinkeja 2015-02-25 17:48:53 IP: 78.62.196.211

Esu pasibaisejus siandien Vidukleje p. Acas savo milziniskais plakatais uzdangste kitu kandidatu plakatus. Ar taip elgtis yra garbinga spreskit Jus mieli rinkejai

 

algis 2015-02-25 17:39:08 IP: 78.62.2.170

MES UZ ALGI ,ALGIS SAZININGAS ZMOGUS TODEL IR NETURI EUROPINIU PILIU PRISISTATES

 

is Vidukles 2015-02-25 17:25:37 IP: 78.62.117.224

Vidukliskiai uz Algi,mes pilnai apsisprende ir pono seimuno pilami purvai mums,rinkejams,jokios itakos netures! Zmogus dirba gerai,taip ir toliau!

 

Paslaugietė 2015-02-25 16:54:59 IP: 195.182.82.194

Kiek teko girdėti savivaldybės darbuotojai su meru ir už jį. Sėkmės rinkimuose.

 

Raseinietis 2015-02-25 16:38:41 IP: 78.62.57.92

Algi,mes uz tave... sekmes rinkimuose !!!

 

0 2015-02-25 16:25:18 IP: 81.7.94.122

Sėkmės tęsiant pradėtus darbus...

 

to Sauliui 2015-02-25 13:28:16 IP: 77.90.99.164

Jei reik4s, tai jis ne tik kotletus patikrins. Ir nepergyvenk kas jį priims, ar nepriims. Matai, pats sakai, kad ir avių turi ir visko. O ką tu turi?

 

Skaitytoja 2015-02-25 11:48:34 IP: 188.69.212.171

Mielinis jau pusę metų apie savo programą šneka, o ačas tik dabar. Tai kuris kurį plagijuoja. Vyrai į teismą varykit išsiaiškinti. Dar tokio purvo, apkalbų, šmeižto neteko girdėt. O dėl pavogtų komandiruotpinigių turėtų įsijungti prokuratūra ir apginti viešąjį interesą.

 

Saulius 2015-02-25 11:47:51 IP: 78.62.127.59

Geriau reiketu pamastyti ,kaip vel teks kotletu kokybe tikrinti,bet Medveckas jau nepriims...Bet naujajai atlyginima gera suorganizavo ,tad is jos abu prasimaitins,o dar uku , aviu turi, manau is bado nenumirs

 

Sigis 2015-02-25 11:04:23 IP: 78.58.96.39

Oi, kaip šaunu! Mielinis įgyvendins Remigijaus Ačo anksčiau skelbtą rinkimų programą, štai nuoroda: http://www.manoraseiniai.lt/naujiena/visuomeninis-judejimas-tavo-raseiniai-turime-daug-nauju-ir-ambicingu-sumanymu Panašu, kad su savų idėjų trūksta, jeigu tenka skolintis iš R. Ačo. Sėkmės abiem įgyvendinant Tavo Raseiniai programą.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144