2020-06-06, šeštadienis, 18:12.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:55, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 17:8.

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Gediminu Kučinsku (1)

2015-02-19, paskelbė Partija Tvarka ir teisingumas
Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Gediminu Kučinsku

Gediminas Kučinskas (kandidato numeris 35)

 

Kodėl norite kandidatuoti į savivaldybės tarybą?

Noriu kandidatuoti į tarybą, nes tikiu, jog galime paversti Raseinius gražesniais ir geresniais, pagerinti rajono žmonių gyvenimą. Galbūt esu nepataisomas svajoklis, bet noriu, kad Raseiniai turėtų tokį patį prestižą, kaip karaliaus Mindaugo laikais, kuomet Raseiniai buvo visos Žemaitijos ekonominis ir politinis centras. Galbūt Dangeručio žygių prieš kryžiuočius iš Raseinių ir nebebus, tačiau tikiu, kad Raseiniai gali vėl atgyti ir suklestėti. O tai galima pasiekti tik jei valdžia dirbs žmonių naudai, o ne atvirkščiai.

 

Kokias ydas matote šiandieninėje politikoje?

Šiandieninėje politikoje mano akimis vyksta nuolatiniai konfliktai, vis kažko nepasidalijama, vis kažkur norima patraukti paklodę į savo pusę. O šiuose „žvaigždžių karuose“ nugalėtojų nebūna, bet lieka tik pyktis ir purvas, kuriuo dosniai apsimėtoma. Galutinis mūsų tikslas turi būti mūsų krašto gerovė ir nauda. Didelė korupcija ar milžiniškas biurokratinis aparatas tik dar giliau spraudžia pleištą tarp rinkėjo ir valdžios. Dabartiniais laikais žodis „politikas“ yra tarsi keiksmažodžio atitikmuo, nes atėjus į valdžią užmirštama atsakomybė prieš tuos žmones, kurie balsavo ir vietoje to siekiama kuo daugiau gauti sau naudos ir kuo ilgiau išbūti valdžioje.

 

Jaunas amžius, Jūsų nuomone - privalumas ar trūkumas? Kodėl?

Mano nuomone jaunas amžius yra privalumas, nes jaunas žmogus dar nėra įbridęs į tą politinį dumblą, po kurį lapnoja seni politikos vilkai, tad gali pasiūlyti naujesnių idėjų, kitokį požiūrį ir netikėtų minčių.

 

Kokia sritimi labiausiai domitės?

Rajono gyvenime, turbūt mane labiausiai domina švietimas, nes esu dirbęs mokytoju ir sportas, nes esu užkietėjęs sporto sirgalius.

 

Ką labiausiai mėgstate veikti laisvalaikio metu? Kokie Jūsų pomėgiai?

Laisvalaikio metu mėgstu skaityti knygas, ypač filosofinę ir istorinę literatūrą. Esu didelis klasikinės muzikos ir dainuojamosios poezijos gerbėjas. Dievinu tolimųjų Rytų, o ypač Japonijos, kultūrą ir istoriją. Patinka rašyti, kurti.

 

Kokios Jūsų teigiamos asmeninės savybės ir privalumai?

Sokratas yra pasakęs „Žinau, kad nieko nežinau“, taip ir aš dar daugelio dalykų nepažįstu, o ir pats aš sau galiu būti mįsle. Ir tai yra gerai, nes jei pats sau sugebi būti ne iki galo ištirta paslaptimi, vadinasi esi gyvas, judantis, o ne sustingęs uolos gabalas prie Baltijos krantų.

 

Kiekvienas mūsų turime silpnybių, kurioms sunku atsispirti. Kokias silpnybes turite Jūs?

Dievinu sporto varžybas, todėl tikrai galiu būti emocionalus, kuomet mano palaikomai komandai nesiseka. Taip pat, jei surandu įdomią knygą, puolu ją skaityti ir skaitau tol, kol neperskaitau, net jei tai reiškia, kad miegu vieną ar dvi valandas arba visai nemiegu.

 

Jums patinka filosofija ir poezija. Ar ne pernelyg nežemiški dalykai, žmogui kuris nori eiti į politiką?

Filosofija yra išminties meilė. Romaną su išmintimi reikėtų palaikyti mūsų dienų politikams, kurie kartais taip nutolsta nuo proto ir išminties, kad kartais atrodo, kad politika – tai tik didelis kvailių laivas, be tikslo dreifuojantis viduryje bekraščio vandenyno. 

 

O poezija tai kūryba. Platonas buvo įsitikinęs, kad jo idealiai valstybei nereikia jokių poetų ir juos reikia vyti lauk po velnių. Tik štai idealios valstybės Platonas taip ir nesukūrė. O tai, ką sukūrė buvo panašiau į koncentracijos stovyklą ar į romano „1984“ paveikslą, o ne idealią valstybę. Gal todėl, kad be kūrybos valstybė tampa pilka ir tuščia - kaip Sovietų Sąjunga ar Šiaurės Korėja. Nes kūryba yra laisvė, o laisvė bet kokiam režimui visada buvo akmuo po kaklu. Todėl, mano nuomone, kūryba yra būtina tai politikai, kuri nori būti gyva ir sveika.
 

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI  --------------------------

Pokalbis su kandidate į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Marija Šnipienė

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Dariumi Karabinu

Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių skyriaus partiečių renginyje „Pasirinkime ateitį šiandien“ netrūko linksmybių

Romaldas Valinčius: mano gyvenimo credo - kad ir kas nutiktų visada išlikti žmogumi

Petras Vežbavičius: mano credo - išgirsti ir suprasti kiekvieną.

Pokalbis su kandidate į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Aldona Ona Radčenko

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Giedriumi Kriaučiūnu

Visą gyvenimą vadovaujuosi posakiu: „Niekuomet nesielk taip, kaip nenorėtum, kad su tavimi būtų pasielgta.“

 

Politinė reklama, apmokėta iš politinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

 

2015-02-18 23:19:36 IP: 77.90.101.65

Džiugu,kad Raseinių nepalieka(neišdūmia į sostinę) tokie protingi žmonės.Čia mokytojo pavyzdys.Iš vaikų pasakojimų susidaro įspūdis,kad tolygu mokytojui Janušui.Tai tikrai nesusikompromitavęs žmogus,protingas,apsiskaitęs.Mažai tokių mūsų rajonas turi,mažai tokių tarp tų,kurie eina į valdžią.Protingų ir gerų žmonių daug,bet jie į valdžią nėjo ir neis

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144