2020-01-27, pirmadienis, 20:37.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:31, leidžiasi 16:55, dienos ilgumas 8:24.

Po rudens darbų

2018-10-30, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Po rudens darbų

Spalio 27-ąją Šiluvos seniūnijos gyventojai rinkosi Šiluvos gimnazijos salėje švęsti rudens darbų pabaigtuvių. Jo organizavimui Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ gavo Lietuvos kultūros tarybos finansavimą ir Raseinių rajono savivaldybės kofinansavimą.

 


Bendruomenių atstovai iš Katauskių, Lyduvėnų ir Žaiginio dainomis bei šokiais papuošė šventę, sveikinimo žodžius tarė Raseinių rajono meras, vicemerė, mero patarėja, seimo vicepirmininko padėjėjai, seimo narės V. Ačienės padėjėjos, VVG pirmininkas. Šventės metu buvo pristatyti naujai išrinkti seniūnaičiai, jiems įteikti pažymėjimai. Šiluvos bendruomenės „laidoje“ savo planais dalijosi ir palinkėjimus išsakė Šiluvos seniūnas J. Šlepas, gimnazijos direktorius R. Puidokas, Kultūros centro Šiluvoje renginių organizatorė B. Greicienė, Šiluvos neįgaliųjų globos bendrijos pirmininkė J. Dabžanskienė, Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė J. Stoškienė. Prisistatymus užbaigė Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ daina apie Šiluvą.


Susirinkusieji dalyvavo saugaus eismo akcijoje – turėjo sukurti eilėraštį saugaus eismo tematika. O jau šmaikštumas  žmonių... Daug skambaus juoko buvo girdėti besiklausant sukurtųjų eilėraštukų. Visi  gavo šviesą atspindinčias liemenes ir krepšius. Rankas pamiklinti teko ir renkant dėliones, ant kurių puikavosi Šiluvos seniūnijos žymių vietų atvaizdai.


Šventės svečiai turėjo išrinkti skaniausią rudeninį bendruomenių gamintą patiekalą, įvertinti šeimininkų pastangas. Šiluvos bendruomenės pirmininkė visiems dėkojo už pagalbą, bendradarbiavimą šiais Šiluvai itin svarbiais ir reikšmingais metais, kai atstovavome Kauno regioną kaip mažoji kultūros sostinė 2018. Labai svarbu būti kuo bendruomeniškesniems, laikytis išvien ir eiti koja kojon su šypsenomis veiduose. Visus linksmino grupė „Nešpėtni bernai“.

 

Bendruomenės tarybos narė J. Sebeckytė
 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144