2019-02-18, pirmadienis, 20:49.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:47, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 9:55.

„Pirmosios pradalgės šventė“ Žaiginyje

2018-06-13, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
„Pirmosios pradalgės šventė“ Žaiginyje

Jau tradiciniu įvykiu Žaiginio miestelyje tapusi „Pirmosios pradalgės šventė“ ir vėl pakvietė aktyvius žmones sudalyvauti, išbandyti savo jėgas, atlikti meninius pasirodymus, pabendrauti ir turiningai praleistą laiką. Šiluviškiai taip pat apsilankė bei aktyviai dalyvavo suplanuotoje veikloje. Įvairios užduotys, saviveiklininkų koncertas neleido nuobodžiauti, laikas praėjo greitai, tačiau tik su geriausiomis nuotaikomis.

 

Šventės svečiai, varžydamiesi šienapjūtės rungtyje, turėjo galimybę mojuoti dalgiais, įsitikinti, kuris tai daro geriausiai ir greičiausiai. Svarbu, kad kiekvienas organizuojamas renginys būtų saugus. Būtent tuo ir rūpinosi VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“. Jos atstovai uždavinėjo klausimus, dalino šviesą atspindinčias priemones: atšvaitus, liemenes, vaikams – žaisliukus, knygutes. Priminė, kad reikia branginti ne tik savo, bet ir kitų gyvybes, tamsiu paros metu būtina pasirūpinti tuo, kad būtumėm matomi, gatvėse elgtis atsakingai, nelakstyti, dairytis. 

 

Visi džiaugėsi ir dėkojo už rūpestį, padovanotas priemones. O po varžytuvių, pabendravimo, šiluviškių įvykdytos saugaus eismo akcijos įvyko koncertas. Kiekvienas pasirodymas buvo įsimintinas, žavus bei kruopščiai surepetuotas. Su geriausiomis emocijomis grįžome namo ir jau laukiame kitos artėjančios šventės, kuri ir vėl visus suburs.

 


Bendruomenės narė J.Stoškienė


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144