2019-07-18, ketvirtadienis, 21:11.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:17, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 16:38.

Pirmieji Raseinių plaukikų startai

2018-12-09, Rita Lukošiūtė
Pirmieji Raseinių plaukikų startai

Taip, tikrai taip, Raseiniuose vaikai gali ne tik treniruotis krepšinį, tinklinį, futbolą ar šokti, tačiau turi ir galimybę išmokti plaukti. Jau antri metai iš eilės, kiekvieną antradienį, vyksta vaikų plaukimo treniruotės kaimo turizmo sodybos “Karpynė" baseine, kur sudarytos puikios sąlygos vaikams mokytis. Čia, vaikai nuo 6 metų, susipažįsta su vandeniu, išmoksta  saugiai elgtis vandenyje, kas ypatingai svarbu, bei įgyja pagrindinius plaukimo įgūdžius. Išmokę vaikai plaukti, toliau tobulina plaukimo techniką ir ugdo meistriškumą.

 


Suprantama, kad "Karpynės" baseinas mums darosi per ankštas, tad ieškome galimybių sportuoti visus reikalavimus atitinkančiuose plaukimo baseinuose. Jaunieji Raseinių plaukikai lapkričio mėnesį įsivertino savo jėgas Tytuvėnų baseine, kur 25 m. nuotolį plaukė laisvu stiliumi, nugara ir krūtine. Rezultatai parodė, kad vaikai yra pasiruošę svarbiausiam šio sezono startui - draugiškoms plaukimo varžyboms su jaunaisiais Kauno rajono plaukikais.

 


Gruodžio 8 d. Raseinių plaukimo komanda (7-15 metų vaikai) dalyvavo kalėdinėse plaukimo varžybose Mastaičių baseine, Kauno rajone. J. Matusevičiūtė, L. Kazlauskytė, V. Snapkauskaitė, M. Ulvidaitė, S. Gailiūtė, J. Abromavičius ir  R. Garbaliauskas pagerino savo asmeninius plaukimo 25 m. laisvuoju stiliumi rezultatus, o D. Gailius 50 m. laisvu stiliumi įveikė per 51,37 s. Gustė Vitkutė net 13 s. pagerino savo asmenį rezultatą plaukiant 25 m. nugara, o D. Gailius, ir G. Denepaitė tą patį nuotolį įveikė per atitinkamai 28,06 ir 33, 06 s. Jonė Matuseviciūtė ir Gustė Denepaitė ryžosi įveikti Rūtos Meilutytės mėgstamą nuotolį - 50 m. krūtine. Kol kas nuo R. Meilutytės rezultatų dar gerokai atsiliekame, tačiau ne tai svarbiausia.

 


Laikas praleistas kartu su bendraamžiais plaukikais iš Kauno rajono buvo puiki galimybė pamatyti tikrąjį plaukimą iš arti, lenktyniavome kaip lygūs su lygiais. Kiekvienas plaukikas buvo apdovanotas medaliu ir diplomu. Tobulėjimui ribų nėra. Šaunu, kad vis dėlto yra galimybė Raseiniuose plaukti, yra plaukimui gabių vaikų. Kas žino, gal ateityje bus garsių plaukikų kurie pirmuosius metrus dar visai nesenai nuplaukė "Karpynės" baseine: Andajus, Arijana, Jokūbas, Lukas, Amelija, Dominykas, Martynas... Ačiū tėveliams, kurie investuoja į vaiką visam gyvenimui, nes mokėjimas plaukti gali išgelbėti gyvybę. Tai gyvybiškai svarbus malonumas ir puiku, kad vis daugiau tėvelių tai supranta ir  negaili tam savo laiko.

 

Plaukimo trenerė Rita Lukošiūtė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144