2018-06-24, sekmadienis, 04:12.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:53, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Pigios kontrabandinės cigaretės kainuoja labai brangiai

2017-07-19, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Pigios kontrabandinės cigaretės kainuoja labai brangiai

Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai nuolat kontroliuoja nelegalią kontrabandinių cigarečių apyvartą, tam naudodami visas galimas policines priemones.

 

    Liepos 14 dieną pareigūnai tikrino gautą eilinę informaciją apie kontrabandinių cigarečių prekybą. Stebėdami 61-erių metų Raseinių miesto gyventojo namo prieigas, jie sulaikė tris iš stebimo namo išėjusius asmenis. Po patikrinimo pas juos buvo rasta 40 kontrabandinių cigarečių pakelių. Vienas sulaikytųjų pripažino, kad cigaretes įsigijo iš namo šeimininko, kiti - šį faktą neigė. Tačiau, nepaisant to, atsakomybės nė vienam jų nepavyks išvengti. Visiems dėl kontrabandinių cigarečių įsigijimo buvo pradėtos administracinio nusižengimo bylos. Už tai kontrabandinių rūkalų pirkėjams gresia baudos nuo 30 iki 150 eurų.

 

    Pareigūnai užsuko ir į cigaretes pardavusio raseiniškio namus. Šįkart kontrabandinių cigarečių pas jį nerasta, tačiau dėl galimai vykdomos nelegalios savo veiklos jis liks pareigūnų nuolatinio dėmesio centre.

 

   Tą pačią dieną Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai užsuko į vienos Raseinių rajono, Ariogalos, gyventojos namus. Juos čia atvedė ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, kuriame buvo numatyta šiuose namuose atlikti kratą. Jos rezultatai pareigūnus įpareigojo nuo kriminalo tyrimo pereiti prie administracinės teisenos, kadangi namuose buvo rasta 20 pakelių cigarečių „Fest“ ir 30 pakelių „NZ Gold Superslims“ su baltarusiškomis banderolėmis. 69-erių metų sodybos šeimininkės už kontrabandinių cigarečių laikymą laukia bauda nuo 300 iki 1450 eurų.


 

Šiaulių AVPK info.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440