2020-11-26, ketvirtadienis, 00:15.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:26, leidžiasi 16:10, dienos ilgumas 7:44.

Penkių vaikų mama Danutė Aleksienė: Raseinių taryboje būtinas atstovas šeimoms (12)

2019-02-09, paskelbė TS-LKD Raseinių skyrius
Penkių vaikų mama Danutė Aleksienė: Raseinių taryboje būtinas atstovas šeimoms

Ypatingas dėmesys šeimoms – savivaldos politikos prioritetas. Ir jis privalo būti reiškiamas ne tik žodžiais, skambiais pranešimais ar reklamomis socialiniuose tinkluose. Tam, kad kad šeimos iš tikrųjų sulauktų realios pagalbos, Raseinių rajono Taryboje turėtų atsirasti šeimos interesus atstovaujantis žmogus, kuris save galėtų būti vadinamas Šeimos ambasadoriumi.

 


Dėmesio reikia visoms šeimoms
Dabartinė valdžia neretai kalba apie pagalbą šeimoms, tačiau realių darbų beveik nematyti.  Dažnai susidaro įspūdis, kad vaikai – tie, kurie yra mūsų ateitis, yra paskutinėje vietoje. Tai galima jausti ir tuomet, kai rūpinamasi plėtra, investicijomis ar modernizacijomis. Deja, realiai apčiuopiamų, į šeimas orientuotų darbų, pratiškai nėra. Mane neramina toks valdančiųjų požiūris į šeimą. Situacija visiškai pasikeistų, jei Raseinių rajono Taryboje atsirastų žmogus, galintis atstovauti šeimų interesus.

 


Esu visiškai tikra, kad norėčiau ir galėčiau pasišvęsti realiam šeimos ambasadoriaus darbui. Esu penkių vaikų mama. Dvidešimt metų dirbu pedagoginį darbą. Ši asmeninė ir profesinė patirtis leido iš arti susipažinti su probemomis, kurių neišvengia Raseinių rajone gyvenančios šeimos.

 

 

KODĖL  ŠEIMOS AMBASADORIUS?
Šis žmogus astovautų šeimų interesams ir poreikiams. Rajono vykdoma politika turi būti orentuota į žmogų ir šeimos vertybes. Pirmiausia spręstinos probemos ir įgyvendinami darbai:
• Ypatingą rajono valdžios rūpestį turėtų jausti šeimos, kurios augina specialiųjų poreikių vaikus, neįgaliuosius, vieniši, senyvi ir šeimos netekę žmonės.
• Šaligatviai ir nuvažiavimai nuo jų turi būti pritaikyti specialiųjų poreikių žmonėms. Pagrindinių gatvių remonto metu turi būti užtikrinamas saugus vaikų patekimas į ugdymo įstaigas.
• Pagarba šeimai. Skatinimas ir rėmimas šeimų, auginančioms gabius vaikus, kurie garsina rajoną respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose.
• Šeimos vertybes puoselėjančių rajono masinių renginių didesnis rėmimas. 
• Raseinių rajone rengiamos poilsio ir pramogų vietos turėtų atitikti higienos reikalavimus ir būti pritaikytos ir šeimoms su mažais vaikais. Jos turi būti funkcionalios. Šių projektų neturėtų būti išsižadama, argumentuojant žodžiais, kad tai „brangu“.
• Kompensacijų grąžinimas vaikų darželius lankantiems vaikams moksleivių atostogų metu.
• Dienos centrų kaimo mokyklose steigimas ir finansavimas, vaikų nemokamas maitinimas.
• Vaikų kelionės į mokyklas kaimo vietoves privalo būti saugios ir žiemos metu. Jei nespėjama valyti regioninių kelių, turi būti sudaromos sutartys su vietiniais ūkininkais šiai paslaugai atlikti.
• Atokesnėse kaimo vietovėse gyvenantys senoliai neturėtų bijoti žiemą susirgti vien dėl to, kad jų gyvenamoji vieta sunkiai pasiekiama dėl prastų kelių.
• Savanorystės skatinimas rajono mastu. Jauniems žmonėms tai galėtų būti prevencinė ir prestižinė veikla, tuo pačiu išspręstume socialinių paslaugų trūkumą rajone ir ugdytume naują kultūrą, kurios labai prireiks Šiluvos, kaip piligriminės šventovės plėtrai.
• Būtina steigti aktyvų Raseinių rajono tėvų forumą. Tokiu būdu žmonės patys galėtų betarpiškai išsakyti savo rūpesčius, aktualijas ir problemas.       

 
       
Raseiniams reikia tikro lyderio
Šeimos ambasadoriaus atsiradimas – tik vienas iš esminių, būtinų pokyčių Raseinių rajone. Mūsų kraštui pirmiausia reikia tikro lyderio – ne tik galinčio išvesti iš politinės sumaišties, bet ir tokio, kuriam pirmoje vietoje būtų bendruomenė. Esu visiškai tikra, kad tai gebėtų padaryti tik TS-LKD Raseinių rajono skyriaus kandidatas į Raseinių rajono merus Andrius Bautronis.

 


Kodėl Andrius Bautronis? Jaunas, bet perspektyvus ir sąžiningas, politinės patirties turintis kandidatas, savo asmeniniu pavyzdžiu ugdantis jaunus žmones. Jis sugebėjo suburti gausią,  ne tik dideles kompetencijas, bet ir aukštas moralės normas turinčių žmonių komandą. Suteikime galimybę gyventi geriau sau ir savo vaikams, atiduodami balsą už A. Bautronį ir jo stiprią komandą!

 

Danutė Aleksienė,  kandidatė į Raseinių rajono Tarybą TS-LKD Raseinių rajono skyriaus sąraše, Nr. 16

 

Kiti straipsniai:

Lina Volfienė: savivalda turėtų būti arčiau žmogaus

Kandidatas į Raseinių rajono merus A. Bautronis: „Niekada nedarau sutarties su savo sąžine“

Mingaudas Tamaliūnas, kandidatas į Raseinių rajono Tarybą, TS-LKD sąraše Nr. 3

Lina Stulgienė, kandidatė į Raseinių rajono Tarybą, Nr. 4

Genovaitė Šartusienė, kandidatė į Raseinių rajono Tarybą, Nr. 9

Jaunius Kazlauskas – kandidatas į Raseinių rajono Tarybą: turime atskleisti šio krašto privalumus

Andriaus Bautronio atsakymas į „Naujo ryto“ publikaciją: „Politiniams varžovams tapau per stiprus“

Kandidatas į Raseinių rajono Tarybą Alfredas Bardauskas: „Žmogus turi atiduoti duoklę savo kraštui“

Pranas Gedminas: Raseinių rajonas – neatrastos galimybės verslui

D. Klizienė: normaliai išsivysčiusioje visuomenėje pirmiausia turėtų būti išvystytos socialinės paslaugos

Kaimas – ne tik vyresnei kartai

Visas TS-LKD kandidatų sąrašas

Medikas M. Tamaliūnas : „Noriu, kad ir kiti gerai gyventų“

 

 

Politinė reklama,  bus apmokėta iš TS-Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių skyriaus rinkimų sąskaitos. S.Nr 2018/11/28-01-II

 

 


 

 
 
Contact form

 

upsiukas 2019-02-12 14:16:48 IP: 78.61.182.252

o kodėl ne? Kartais labai reikia, kad taryboje būtų žmogus, kuris į sprendimus žiūrėtų būtent per šeimos prizmę, nes ateitis priklauso mūsų vaikams. Ir Danutė puikiai tam tiktų. Bet su tokia partija, kurios lyderiai tiek vietoje, tiek Vilniuje, neturi žmonių pasitikėjimo, toli nenueisi. Lyderiui neužtenka vilkėti gražų švarką ir kalbėti lozungais. Reikia dar ir gyventi tomis vertybėmis, kurias garsiai deklaruoja.

 

vytas to deja 2019-02-11 11:47:44 IP: 78.58.43.40

Pilnai pritariu,kad sprendziant rajono reikalus,neuztenka kaimo ar namu seimininkes intelekto.Tam reikia gero ekonomikos,teisinio ismanymo,bei bent jau universitetinio issilavinimo,nes vel bus Raseiniuose cirkai,kai taryboje bus mokytojeliai su neakivaizdiniu issilavinimu arba su profkiniu veterinoriai,pardavejos,bei paprasti zmogeliai net neturintys vidurinio issilavinimo

 

wwwww 2019-02-11 11:20:42 IP: 78.60.79.159

nu juokdare ta aleksu danike

 

O TAI 2019-02-11 10:36:32 IP: 86.38.236.218

Baubatonis tuscias?Vaje toks veikejas ir be k....u?

 

deja 2019-02-11 10:26:56 IP: 78.58.43.106

Labai saunu, kad mama esate, bet teises aktu leidybai, biudzeto ir strateginiu planu deliojimui ismanymo apie kosiu virima neuztenka. O vaikai nera argumentas, beveik visi turi vaiku, isskyrus aisku savimyla Bautroni.

 

Mat kaip... 2019-02-11 00:06:13 IP: 82.140.128.82

cia Aleksu Jono marti?Labai garbingas uosvis.Tikras krikscionis,bet...Numerus stultorum infinitus est.

 

Rinkėjas 2019-02-10 21:52:03 IP: 78.58.41.20

Šaunuolė. Danutę žinau kaip puikią ir atsakingą darbuotoją, atsakingą mamą, puikią choristę. Pats balsuosiu už Danutę bei Andrių į merus. Ar jūs tik pastebite kaip konkurentai bijo TS-LKD komandos? Jie negali be purvo pylimo. Nebijokime palaikyti ir balsuoti už TS-LKD komandą ir kandidatą Andrių.

 

Jonas 2019-02-10 20:01:26 IP: 84.15.184.14

Ilgametė kaimynė. Danutė - ypatingai darbšti moteris, kuriai niekada nebuvo svetimo skausmo, ji spėdavo ne tik suktis su savo mažamečiais vaikais, bet ir visais aplinkiniais pasirūpinti. JI VERTA BŪTI TARYBOJE, LYGIAI KAIP IR BAUTRONIS - MERU. Apsivalykim bent syk pasirinkdami teisingai!

 

Domas 2019-02-10 12:32:56 IP: 80.187.112.49

Tokia politika valstybės ir darbdaviū -"buožiū"??Šitai valstybei vaikai galimai nereikalingi,nes darbdaviai nenori primti moterū, tėvū kurie turi mažus vaikus,kad nebūtu jokiū biuleteniu??? Žodžiu dirbkit,ir jokiū surgimu juk tai "tiesa"???O juk nebereikalo Evakuavosi virš 1milijono gyventojū iš Lietuvos???

 

Domantas 2019-02-10 12:25:11 IP: 80.187.112.49

Tik Valstiečiū žaliūju su konservatoriais balsais tai dauguma ,buvo ir kitū balsū.Nepritarė Zbygnevo Jedinskio pateiktam projektui seimia nuimti KGB Elitui apsauga, kuri buvo uždėta 75 metams praeitos kadencijos seimo. Nepamirškit kad visos partijos turi savo "skeletus" spintose ,visos.Tai galimai palikuonys kuriū tėvai buvo užkietėja komunistai -KGBistai,o gal ir patys neišliustruoti? Kol nebus padaryta liustracija, konunistū partija nebus paskelbta nusikalstama tol Lietuva neatsiplėš nuo plintuso???Ir neprileisti jokio komunisto,prie jokio valdiško stalo

 

klausimas 2019-02-10 09:47:41 IP: 78.58.40.112

Kas jiems tas kvazi uno fantazijas kuria?

 

Vytas 2019-02-09 21:03:31 IP: 78.58.43.40

Kam kam bet TS-LKD Raseiniu skyriui apie ju kandinatu auksta morale reik patylet,jei sarase atsidure net trys teisti bet nutyleje testuma asmenys.Ju vadas DIdysis morales propaguotojas taip ir neatsake,kodel is ju saraso buvo isbraukti net trys asmenys uz ju propaguojamos aukstos morales principus.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990