2019-02-18, pirmadienis, 19:08.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:47, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 9:55.

Pažink biblioteką

2018-06-16
Pažink biblioteką

Dažniau besilankantys Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje, turbūt pastebėjo, kad biblioteka nebėra tik knygų išdavimo vieta. Bibliotekoje vyksta daug įvairių renginių, tiek vaikams tiek suaugusiems:  įvairios edukacijos, susitikimai su rašytojais ir dailininkais, garsiniai skaitymai, muzikos plokštelių klausimai, ekskursijos. 

 

Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus darbuotojai džiaugiasi šiemet sparčiai mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų tarpe išpopuliarėjusiomis ekskursijomis po biblioteką. Ekskursijų metu mokiniai supažindinami su bibliotekos skyriais, patalpomis, veikla, poeto Marcelijaus Martinaičio memorialinio kambario, Knygos muziejaus ekspozicijomis. Priklausomai nuo vaikų amžiaus pasirenkama edukacija: garsiniai skaitymai, rašytojų biografijos ir kūrybos pristatymai, žaidimai Žaidimų kambaryje, užsiėmimai kompiuterinėje mokymų klasėje ar edukacinių užsiėmimų kambaryje. Ikimokyklinukus ir pradinių klasių mokinius ypač domina skyriaus vedėjos Jolantos Gudeikytės surinkta literatūrinių personažų kolekcija „Atėję iš knygų“. Kolekcijoje apie 130 lėlių ir visos jos turi savo knygą. Vaikai džiaugiasi galimybę iš arti pamatyti savo mėgstamus knygų personažus.

 

Vasaros metu Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyrius prisijungė prie skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ į kurį jau dabar registruojasi jaunieji skaitytojai, taip pat prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“. Akcijos „Atverk duris vasarai“ metu kiekvieną trečiadienį 14-16 valandomis pradinių klasių moksleiviai laukiami Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos antrame aukšte, kur jų lauks įvairūs užsiėmimai, garsiniai skaitymai, žaidimai.

 

Daugiau informacijos apie vasaros trečiadienių  veiklas rasite Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos interneto svetainėje https://www.raseiniai.rvb.lt/lt/, bibliotekos „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/raseiniubiblioteka/. Susipažinti su siūlomomis edukacinėmis programomis galite internetiniame Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus puslapyje https://raseiniuvaikubiblioteka.jimdo.com/.

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vyresn. bibliotekininkė Gintė Pareigė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144