2020-06-01, pirmadienis, 04:22.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:59, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 16:58.

,,Pavasaris ir Mirkliuose“

2019-05-14, Gražina Andraitienė
,,Pavasaris ir Mirkliuose“

 

Bendruomenėje vyko tradicinė šventė ,,Pavasaris  ir Mirkliuose“  į šventę atvyko daug garbingų svečių . Šventę  su gražiais apie pavasarį eilėraštukais pradėjo  vedantysis Edas Vieta ir taip pat   pristatydamas koncerto pradžią, kur  koncertavo Laimutis Purvinis.

 

Kaip ir kiekvienais metais atvyksta  iš Raseinių globos namų vaikučiai, Norgėlų  ir miesto bendruomenės nariai. Vaikučiai ir suaugusieji dalyvavo  įvairiuose sporto šakose, mažieji  piešinių konkurse ,, Pavasario spalvos“ piešė apie šiltą , gražų pavasarį, 1-os, II-os ir III-os vietos buvo apdovanotos medaliais ir  prizais.  Koncertavo Mirklių kaimo kapela , kuriai vadovauja  energingas, žvalus , pasitempęs vadovas Konstantinas  Kružikas.

 

Kiekvienais metais Mirklių kaimo bendruomenė  dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse  2019“.  Vyko viktorina: Saugus eismas kelyje, gatvėje Pirmininkė  teisingai atsakiusiems į klausymus įteikė  atšvaitines liemenes, skirtukus, rankines su šviečiančia juosta, atšvaitus bei kitas šviesą atspindinčias priemones.  Bendruomenės pirmininkė vaišino tradicine koše. Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems ir padėjusiems ruošti pavasarišką šventę.

 

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės

Pirmininkė                                                                                                 Gražina Andraitienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144