2019-02-18, pirmadienis, 02:03.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:47, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 9:55.

Pasveikinti jubiliejus šventę ilgaamžiai

2018-07-04, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Pasveikinti jubiliejus šventę ilgaamžiai

Tęsdami Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą tradiciją, Savivaldybės vadovai lanko rajono ilgaamžius senolius ir sveikina juos garbingų asmeninių jubiliejų proga. Meras Algirdas Gricius, vicemerė Gitana Rašimienė ir mero patarėja Vaida Tunaitienė kartu su seniūnijų seniūnais per mėnesį aplankė Raseinių, Ariogalos ir Viduklės krašto jubiliatus.

  

90-metį atšventė Elena Galina Mickevičienė. Moteris visą gyvenimą atidavė darbui ligoninėje, drauge su vyru užaugino sūnų, tačiau pernai lemtis atėmė abu šeimos vyrus. Daugiau artimų giminaičių neturi, šiuo metu buityje tvarkytis jai padeda kaimynė.

  

95-erių metų sukaktį pasitiko Pranciškus Pilipavičius. Gimęs Jurbarko rajone, augo 4 vaikų šeimoje. 1956 m. sukūrė šeimą, mūsų rajone pasistatė namą, kur iki šiol ir gyvena. Su žmona susilaukė sūnaus ir dukros, turi 3 anūkus ir 6 proanūkius. Vyriškis dirbo traktorininku, staliumi, o didžiausias gyvenimo pomėgis buvo grybavimas. Prieš aštuonerius metus, po 54-erių bendro gyvenimo metų, amžinybėn iškeliavo jo žmona. Dabar ilgaamžis gyvena su sūnumi, kuris juo rūpinasi. Senolis grybauti jau neištrūksta, tačiau turi kitą pomėgį – pats darbuojasi savo šiltnamyje, augina daržoves.

   90-metį atšventė Ona Kazlauskienė. Moteriai teko sunki dalia – jai dar kūdikiui esant mirė mama, tad tėvas parvedė pamotę, kuri našlaitės tikra nelepino. Sukūrusi savo šeimą, užaugino dukrą ir sūnų, sulaukė 2 anūkų ir 3 proanūkių. Moteris dirbo plentų valdyboje, vėliau – Blinstrubiškių globos įstaigoje virėja, namuose vertėsi ūkiškai, augino gyvulius. Onos vyras mirė prieš 15 metų, o šiemet netikėtai užgeso ir sūnaus gyvybė. Žiemas ilgaamžė leidžia pas dukrą, bet vasaromis parvyksta į savo namučius, kur kruopščiai prižiūri daržą, o gėlyne nei vienos piktžolės nepamatysi. 

   95-eri metai sukako Stanislavai Meilienei. Kilusi nuo Plauginių kaimo, sukūrusi šeimą su vyru užaugino tris vaikus: du sūnus ir dukrą, turi ir anūkų. Dirbo kolūkyje, ūkiškai vertėsi savo sodyboje, kur ir dabar gyvuliukai ganosi. Ilgaamžė džiaugiasi geru savo gyvenimo žmogumi, su kuriuo daug metų išgyveno ir iki šiol yra drauge.

   90 metų sukako Stasiui Bakaičiui. Gimęs Jurbarko r., smulkių žemdirbių šeimoje, Stasys augo kartu su 3 sesėmis ir 2 broliais. Stakių mokykloje jis baigė 3 skyrius, tačiau rašyti ir skaityti išmoko atlikdamas karinę tarnyba Rusijoje, kur praleido 4 metus. 1950 m. vyriškis vedė, santuokoje susilaukė sūnaus, kuris šiuo metu gyvena kartu su tėvu. Žmona šį pasaulį apleido prieš 5 metus. Stasys daug metų išdirbo kolūkyje laukininkystė darbus, o laisvalaikiu mėgdavo groti akordeonu.

 

Raseinių r. savivaldybės informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144