2020-06-06, šeštadienis, 16:39.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:55, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 17:8.

Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių skyriaus partiečių renginyje „Pasirinkime ateitį šiandien“ netrūko linksmybių (7)

2015-02-14, paskelbė Partija Tvarka ir teisingumas
Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių skyriaus partiečių renginyje „Pasirinkime ateitį šiandien“ netrūko linksmybių

2015 m vasario 7 d. partijos „Tvarka ir teisingumas“ Raseinių rajono skyrius sukvietė bendražygius į renginį “Pasirinkime ateitį šiandien”, kuriame buvo pristatyti skyriaus kandidatai į Raseinių rajono tarybą ir metų nominacijomis pagerbti labiausiai pasižymėję skyriaus partiečiai.

 

Nepaisant to, kad šeštadienis papuolė apsiniaukęs, drėgnas ir šaltas, Raseinių rajono kultūros centro salė buvo sausakimša. Į renginį atvyko ne tik partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių rajono skyriaus  bendraminčiai, bet ir garbingi svečiai: partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys Prezidentas Rolandas Paksas, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pavaduotojas, Seimo pirmininko pavaduotojas, rinkiminio štabo vadovas Kęstas Komskis, Seimo narys Vytautas Kamblevičius, partijos atsakingas sekretorius Almantas Petkus, Kauno apskrities koordinatorė Loreta Jakinevičienė, Kelmės skyriaus atstovai ir kiti.

 

Nuskambėjus Lietuvos ir partijos himnams, žodis buvo suteiktas skyriaus pirmininkui Vidmantui Karabinui. Jis dėkojo svečiams ir bendraminčiams už tai, kad nepatingėjo ir atvyko į šį gražų renginį. Juolab kad rinkimams nenumaldomai artėjant tos bendrystės ir supratingumo tikrai labai reikės, nes esmė visada yra bendras komandinis darbas. Susitelkus dirbant galima įveikti net ir pačius rimčiausius iššūkius.

 

V. Karabinas taipogi džiaugėsi, kad dar 40 žmonių įsiliejo į partijos gretas. Anot jo, dar praėjusių metų kovo mėnesį partijoje buvo apie 860 Raseinių skyriaus narių, o dabar nepraėjus ir metams Raseinių skyrius turės daugiau nei 1100 narių.

 

V. Karabinas taip pat džiaugėsi, kad dar 40 žmonių įsiliejo į partijos gretas. Anot jo, dar praėjusių metų kovo mėnesį partijoje buvo apie 860 Raseinių skyriaus narių, o dabar, nepraėjus nė metams, Raseinių skyrius jų turės daugiau negu 1 100.

 

Skyriaus Pirmininkas džiaugėsi ir tuo, kad skyrius turi gerai subalansuotą 50 kandidatų į Raseinių rajono savivaldybės tarybą sąrašą. Yra nemažai aktyvaus ir energingo jaunimo, tad partija turi ateitį.

 

Vidmantas Karabinas teigė, jog nuoširdžiai padirbėjus ir atidavus  visą savo širdį, partija gali tikėtis ir 6-7 mandatų taryboje, bei patekimo į antrą turą Raseinių miesto mero rinkimuose.

 

Po skyriaus pirmininko kalbos ant scenos žengė dabartinis Raseinių miesto meras Algimantas Mielinis. Mero nuomone, per šiuos metus buvo padaryta tikrai daug svarbių darbų.  Bus išleistas laikraštis, kuriame visi gyventojai ir partijos nariai galės įdėmiau susipažinti su nuveiktais darbais.

 

Vienas iš pagrindinių savivaldybės pasiektų  tikslų, anot mero, buvo tai, kad Raseinių rajono savivaldybė išbrido iš skolų liūno ir šiai dienai padengė visas įmanomas skolas metų pabaigai. Meras džiaugėsi ir puikiais Raseinių šilumos tinklų ir komunalinio ūkio rezultatais, o taip pat, kad pagaliau nebereikės puošti miesto gėlėmis iš Lenkijos ar kitų šalių, o bus galima miestą gražinti Raseinių krašte išaugintomis gėlėmis. Anot jo, atslūgus įtampai savivaldybėje, buvo galima atsidėti konstruktyviam darbui, todėl ir buvo pasiekti puikūs rezultatai.

 

Tuomet, aidint aplodismentams, tiesiai iš partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko Rolando Pakso rankų 50 kandidatų buvo įteikti kandidatų į savivaldybės tarybos narius pažymėjimai.

 

Pažymėjimų teikimo ceremonijai pasibaigus, savo žodį tarė ir rajono Tarybos narė Aldona Ona Radčenko. Pasak jos, svarbiausia laimėje ar nelaimėje būti karu. O visiems dirbant išvien tikrai galima ir reikia pasirinkti ateitį šiandien.

 

A. Radčenko negailėjo gerų žodžių ir dabartiniam Raseinių miesto merui Algimantui Mieliniui, kuris, anot jos, nenustoja augti vidumi ir tobulėti.

 

Po jos kalbėjęs buvęs Raseinių rajono meras, partijos Tvarka ir teisingumas rinkimų štabo vadovas Petras Vežbavičius teigė, kad partija turi būti kaip spyruoklė – visada pasiruošusi veikti.  Anot jo, po Europos Parlamento rinkimų buvo nuspręsta suaktyvinti skyriaus veiklą ir tai davė teigiamų rezultatų.  Jis džiaugėsi dar ir tuo, kad skyriaus 50 kandidatų sąrašas sėkmingai praėjo patikrinimus ir nė vienas kandidatas nebuvo išbrauktas iš sąrašo.  P. Vežbavičius pateikė ir mero Algimanto Mielinio ataskaitinių grafiką kelionių, kurių metu Raseinių rajono žmonės galės išsamiau susipažinti su nuveiktais darbais ir užduoti rūpimus klausimus.

 

Po P. Vežbavičiaus kalbėjęs partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Rolandas Paksas pabrėžė, kad skyriaus likimas, jo kritimai ir kilimai primena visos partijos likimą. „Jūs patys pasirenkate savo kelią ir darote tą kelią vieninteliu ir teisingu. Paskutiniai metai nebuvo lengvi, bet jūs negandas atlaikėte oriai ir garbingai“,  kalbėjo prezidentas, Europos Parlamento narys Rolandas Paksas.

 

Pasak jo, pati partija, per du metus jau įvykdė 80-85 proc. savo programos. R. Paksas džiaugėsi minimalaus atlyginimo pakėlimu, šilumos kainų mažėjimu, tačiau neslėpė nusivylimo, kad nepavyko atidėti euro įvedimo, dėka kurio, nepaisant visų politikų kalbų, kainos padidėjo.  „Vienintelis dalykas kuris atpigo – tai žmogiškosios vertybės“, ironizavo  Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas. Jis pabrėžė, kad yra už Europos laisvų tautų sąjungą, o ne už globalią, visas tautas suvienodinančią sąjungą. Svarbiausia kova, anot jo, vyks 2016 metų kovo mėnesį , tačiau dabartiniai rinkimai bus puiki repeticija.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pavaduotojas ir rinkiminio štabo vadovas Kęstas Komskis džiaugėsi, matydamas tokią žmonių gausą, pabrėždamas, kad partija yra stipri Žemaitijoje. „Raseiniai, palyginus su kitais skyriais, mažiausiai prašo pagalbos“, kalbėjo jis. Anot K. Komskio Raseiniai yra puikus aktyvumo ir iniciatyvumo pavyzdys kitiems.

 

Seimo narys Vytautas Kamblevičius pasakojo, kad visada džiaugiasi, kai tenka vykti į Raseinius, nes Raseinių krašto žmonės yra draugiški, bei pajuokavo, kad jei Algimantas Mielinis antrą kartą netaps meru,  metus laiko su juo nesisveikins.

 

Tuo tarpu partijos atsakingas sekretorius Almantas Petkus buvo įsitikinęs, kad Raseinių skyrius yra pilnai pasiruošęs laimėti ateinančiuose rinkimuose.  Jis pabrėžė, kad partija pasiekė gerų rezultatų komunalinių paslaugų, energetikos modernizavimo srityse, bei priminė, kad šilumos kaina dabar yra viena iš mažiausių Lietuvoje. 

 

Galiausiai Vidmantas Karabinas įteikė šmaikščias nominacijas aktyviausiems partijos nariams – Petras Vežbavičius susilaukė „Sūnaus paklydėlio“ nominacijos, „Aktyviausia pora“ tapo Virginija ir Jonas Antosevičiai, o Vidmantui Karabinui atiteko „Metų atradimo“ nominacija. Apdovanoti „Rūpintojėlis“, „Motina Teresė“, „Skyriaus reporteris“ ir kiti.

 

Galiausiai, po nuotaikingų nominacijų laukė dar linksmesnis Ariogalos kapelos „Šaltinėlis“ koncertas, kuris vertė leipti juokais visą Raseinių rajono kultūros centro salę. O po koncerto laukė smagūs pokalbiai prie kavos ir arbatos puodelių.

 


Pasibaigus dalykinei susitikimo daliai ir nugriaudėjus teatralizuotam saviveiklininkų iš Ariogalos koncertui, Prezidentas Rolandas Paksas neslėpė pakylėtos nuotaikos ir gerų emocijų. Sutrypęs liaudišką šokį su šmaikščia ir Prezidento bučinio išsireikalavusia saviveiklininke, R. Paksas mielai sutiko pasidalinti savo įspūdžiais apie viešnagę Raseiniuose ir įžvalgomis apie politinę situaciją.


„Labai pakėlė nuotaiką liaudies muzikos ansamblis. Nustebino saviveiklininkų kūrybiškumas, pribloškė geros energijos pliūpsnis. Linksmi, žavingi ir talentingi žmonės“, – komplimentais dalijosi prezidentas. Garbingam svečiui, beje, prireikė šiek tiek pastangų apmalšinti emocijas ir nusiteikti pokalbiui apie politines aktualijas.


Paklaustas, kaip vertina dalykinę renginio dalį, Prezidentas sakė: „Iš karto atkreipiau dėmesį į tai, kad į Raseinių rajono kultūros centro salę susirinkę žmonės buvo pasirengę turiningam, konstruktyviam bendravimui. Jie žino, ką yra nuveikę, ką dar reikia nuveikti ir kaip tai padaryti. Tikslas aiškus – dirbti Raseinių krašto žmonių labui. Dabar tam yra puikios sąlygos, nes Raseinių skyrius turi galingą ir patikimą visos Tvarkos ir teisingumo partijos palaikymą. Partija kaip niekada yra stipri ir gausi. Atstovaujame Lietuvos žmonėms Europos Parlamente (EP), sėkmingai dirbame Lietuvos Republikos Vyriausybėje – turime du ministrus, aštuonis viceministrus, departamentų vadovus, daugiau kaip trisdešimtyje savivaldybių esame valdančiojoje daugumoje. Nežiūrint į visus pastaraisiais mėnesiais patirtus išpuolius ir dirbtinai sukeltus skandalus, antrus metus iš eilės esame reitingų viršūnėse. Ir tai kelia nerimą oponentams.“

 


– Esate Europos Parlamento narys, atstovaujantis Briuselyje Lietuvos žmonių interesams. Ar pavyksta padaryti taip, kad Lietuva būtų išgirsta didžiuliame įvairių tautų atstovų šurmulyje?


– Turime labai aiškius tikslus, kurių siekiame kartu su partneriais iš kitų Europos Sąjungos (ES) šalių. Tai Lietuvos balsą daro girdimą ir, manau, labai aiškų. Kaip žinome, ES parlamente ryškėja pasiskirstymas tarp globalizmo šalininkų ir pasisakančių už nacionalinių valstybių puoselėjimą. Ši takoskyra yra labai iškalbinga. Jei praėjusios kadencijos Europos Parlamente už nacionalinių parlamentų galių didinimą balsavo iki 100 žmonių iš 750, tai dabar mes surenkame 250 balsų. Tai reikšmingi pokyčiai. Manau, ta banga ateis į Lietuvą. Noriu pabrėžti, kad partija Tvarka ir teisingumas pasisako už tradicines vertybes ir už tradicinę šeimą, tautos savitumo puoselėjimą, už papročius, kalbą, kultūrą, krikščioniškąsias tradicijas ir vertybes. Nenorime, kad į mūsų gyvenimą įsibrautų „žydrukai“ ar kaip juo pavadinti. Man iki šiol keista: beveik įpusėjome nepriklausomybės trečiąjį dešimtmetį, o Seime dar diskutuojame, kas yra šema. Lyg nebūtų aišku, kad tai vyro ir moters santuoka. Kai bandoma sukelti tokią sumaištį, nėra taip jau lengva apginti tradicines vartybes, jas stiprinti, puoselėti. Jaučiame nuolatinį spaudimą. Pasipila kratos, provokacijos, naudojamos specialiosios struktūros, įvairūs sekimo metodai, intrigos. Įveliama, deja, ir žiniasklaida. Nuolatinės politinės intrigos kelia įtampą, supriešina, o Lietuvai labai reikia vienybės. Esu įsitikinęs, jog tai, kas dabar vyksta (turiu galvoje išpuolius prieš mūsų partiją), yra tęsinys tų negarbingų darbų, kurie buvo pradėti nuvertus žmonių išrinktą Prezidentą (2003 metais surengta vadinamoji R. Pakso apkalta, kurios pasekmes yra pasmerkęs ir įpareigojęs panaikinti Europos Žmogaus Teisių Teismas – aut. past.). Tai buvo kaip Pandoros skrynios atidarymas (blogybių šaltinio išlaisvinimas – aut. past.). Būtent tuomet buvo pradėtos naudoti sekimo priemonės, specialiosios tarnybos. Ir tada jie suprato – jei galima nuversti Prezidentą, tuomet galima viskas. Buvo atrištos rankos. Dabar vėl labai aktyviai veikiama prieš Tvarkos ir teisingumo partiją ir naudojamos panašios priemonės, kaip ir Prezidento nuvertimo metu.

 


– Nors specialiosios tarnybos aplink jūsų vadovaujamą partiją kelia didelį šurmulį, tačiau, kaip rodo paskutinios apklausos, partijos prestižui tai nekenkia. Akivaizdu, kad žmonės partijų veiklą jau išmoko vertinti ne pagal skandalus, bet pagal atliktus darbus. Būtų įdomu sužinoti, kaip vertinate savo partijos nario mero Algimanto Mielinio nuveiktą darbą Raseinių rajono mero poste?


– Atidžiai domėjausi, kas yra padaryta, ir tikrai galiu pasakyti – rezultatai yra įspūdingi. Viskas daroma žmonių gerovei – vandentvarkos projektai, šilumos ūkio medernizavimas ir kainų mažinimas, pažangūs pokyčiai visuomeninio transporto srityje. Visuose sektoriuose pastebima pažanga. Savivaldybė atsikratė skolų. Tokius rezultatus galima pavadinti puikiais ir palinkėti ateityje darbuotis su tokiais pat užmojais. Manau, A. Mielinis turėtų pratęsti savo darbus. Jis įgijo žmonių pasitikėjimą ir, svarbiausia, žino ne tik, ką padarė, bet ir ką planuoja padaryti. Jis turi puikios ir profesionalios komandos palaikymą. Su tokiu palaikymu galima labai daug nuveikti.

 


– Kokią ateitį Raseinių kraštui siūlo partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių skyrius?


– Orientuotą į žmogaus gerovę. Kad visi būtų pamatyti ir išgirsti, kad senoliai nesijaustų vieniši ir užmiršti, kad vaikai ir jaunimas galėtų įgyvendinti savo svajones ir tikslus, kad vyrautų pagarba, kad grįžtų iš užsienio mūsų vaikai, kad būtų saugojamos lietuviškos tradicijos, nes be jų mes prarasime patys save.

 


– Raseinių skyriui praėję metai buvo labai sudėtingi – teko pakovoti su bandymais sudraskyti skyrių iš vidaus. Kaip, jūsų vertinimu, raseiniškiai atlaikė šiuo išbandymus?


– Nieko atsitiktinai nevyksta. Gal reikėjo, kad partija apsivalytų, taptų stipresnė. Tai buvo tarsi Apvaizdos skirtas bandymas – išlaikysite ar ne. Išlaikė, atsitiesė,  sutvirtėjo. Vidmanto Karabino ir bendraminčių vadovaujamas skyrius dabar yra pajėgus įgyvendinti didžius uždavinius, nes susibūrę žmonės – tvirti, patyrę ir patikimi.

 

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI  --------------------------

Romaldas Valinčius: mano gyvenimo credo - kad ir kas nutiktų visada išlikti žmogumi

Petras Vežbavičius: mano credo - išgirsti ir suprasti kiekvieną.

Pokalbis su kandidate į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Aldona Ona Radčenko

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Giedriumi Kriaučiūnu

Visą gyvenimą vadovaujuosi posakiu: „Niekuomet nesielk taip, kaip nenorėtum, kad su tavimi būtų pasielgta.“

 

Politinė reklama, apmokėta iš politinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

 

na 2015-02-14 16:52:03 IP: 78.62.186.78

mielinis lyg be krūminių

 

2015-02-14 14:05:52 IP: 78.57.152.192

nestudijavau psichologijos,bet įžvelgiu tą patį apie esamą merą,kaip ir Jūs Pastebėjau.O apgailėtiną mačiau Ačą:jo veide kietai sučiauptos lūpos,pašaipa kitų atžvilgiu,kūno "kalba" išduoda apie nedorą asmenybę.Kažkas moka įžiūrėti ir kitaip :)

 

aklam 2015-02-14 13:44:38 IP: 78.62.186.78

o jau mielinis koks nabagas net graudu klausyt.

 

to Pastebejau 2015-02-14 09:19:42 IP: 176.9.92.99

kokiam bulvių maiše tu ta psichologiją studijavai, kad tokias išvadas darai?

 

Pastebejau 2015-02-13 22:08:51 IP: 78.62.196.211

Siandien ziurejau kandidatu i merus debatus ir pastebejau, kad net laidos vedeja palaiko (gal ne taip palaiko ar gina ji, bet jos simpatijos yra tikrai yra sio musu mero atzvilgiu isreikstos)dabartini mera ALGIMANTA MIELINI. Kadangi psichologija studijavau ir dirbu toje srityje, drasiai teigiu: dabartinis meras geras ir teisingas zmogus

 

pavydžiu dalyviams 2015-02-12 23:34:56 IP: 78.62.240.201

Linksma vien į nuotraukas pažvelgus.

 

joo 2015-02-12 20:38:03 IP: 78.62.186.78

ir pelėdai savi vaikai gražūs...

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144