2018-06-18, pirmadienis, 18:38.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:11, dienos ilgumas 17:19.

Pareigūnai prekiautojams kontrabandinėmis cigaretėmis ir vasarą atsipalaiduoti neleis

2017-07-31, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Pareigūnai prekiautojams kontrabandinėmis cigaretėmis ir vasarą atsipalaiduoti neleis

Vasara atostogų metas. Tačiau atostogų metas nedaro įtakos Raseinių rajono policijos pareigūnams, kovojantiems su akcizais apmokestinamų prekių pažeidimais.

 

     Liepos 27 d. Raseinių r. policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai savo aptarnaujamoje teritorijoje vykdė tikslinę prevencinę priemonę „Dėl nelegalaus darbo ir nelaimingų atsitikimų darbe“.

 

      Priemonės metu tikrinta medienos įmonė įsikūrusi Raseinių r., Ariogalos sen., priklausanti penkiasdešimtmečiui savininkui. Pareigūnai lentpjūvėje užtiko čia galimai nelegaliai dirbantį 48 metų vyrą, kuris paaiškino, kad įmonėje tvarko stogą bei padeda savininkui įvairiuose darbuose lentpjūvėje. Patikrinimo metu įmonės patalpose buvo rasta 340 pakelių kontrabandinių cigarečių „Minsk Capital QS“ ir 420 pakelių kontrabandinių cigarečių „NZ Gold Super Slims“. Įmonės šeimininkas apie radinį nedaug papasakojo. Cigaretes nurodė įsigijęs iš nepažįstamo asmens Tauragės rajone, pripažino, kad jos priklauso jam ir tradiciškai pasakojo, kad įmonės patalpose metalinėje talpoje jis laiko rūkalus savo reikmėms. Apie įmonės teritorijoje besisukinėjantį darbininką, vadovas paaiškino, kad šis tik talkina įvairiuose darbuose, o pati jo įmonė likviduojama ir jokios veiklos nebevykdo.

 

       Peršasi išvada, kad įmonė, savininkui šiuo metu tarnauja kaip kontrabandinių cigarečių sandėlis.

 

    Dėl vyro, kuris buvo rastas įmonės patalpose, informacija perduota Lietuvos Respublikos Valstybinės darbo inspekcijos Kauno teritoriniam skyriui, kuris imsis tolesnio tyrimo dėl nelegalaus darbo. Dėl kontrabandinių cigarečių laikymo įmonės savininkui bus taikoma administracinė atsakomybė. Jam gresia bauda nuo 1500 iki 4300 eurų.

 

     Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams, kurie suteikė informaciją apie įmonės savininko vykdomas nelegalias veiklas. Už naudingą informaciją, kuri padėjo atskleisti administracinius pažeidimus, piliečiai bus paskatinti, o jų anonimiškumas garantuotas. Skatiname visus Raseinių rajono gyventojus sekti šių pilietiškų gyventojų pavyzdžiu.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440