2020-06-05, penktadienis, 13:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:56, leidžiasi 22:02, dienos ilgumas 17:6.

Paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Girkalnyje

2016-03-18, paskelbė Indrė Matevičienė
Paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Girkalnyje

Auginkime gerą žodį lūpose.

Brandinkime gražų darbą rankose.

Sodinkime šviesią mintį širdyse -

Ir tegu klesti šalis gimta.

 

Gerą žodį ir šviesias mintis apie Lietuvą pradedame ugdyti pačiose mažiausiose širdelėse - vaikų širdelėse. Todėl Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Girkalnio bendruomenės namuose, prasidėjo nuo himno, kuris pakiliai, džiugiai ir su didžiule meile Lietuvai skambėjo iš pačių mažiausių Lietuvos piliečių - iš vaikų lūpų.

 

Sugiedojus himną sveikinimo žodį tarė Girkalnio seniūnė Justina Šaulienė, pasveikindama visus su Laisve, laisve kurti, dirbti, kalbėti, bendrauti, su Lietuvos gimtadienio švente. O joje dalyvavo visa Girkalnio bendruomenė - Girkalnio seniūnijos darbuotojai, Girkalnio darželio ir Girkalnio pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai, kaimų bendruomenės „Girkalnis“ nariai, Girkalnio ir Pramedžiavos kultūros įstaigų atstovai, Pramedžiavos ir Biliūnų kaimų bendruomenių atstovai ir kt. Džiugią nuotaiką palaikė ir skambias dainas šventės dalyviams dovanojo Girkalnio darželio ir Girkalnio pagrindinės mokyklos auklėtiniai, Girkalnio moterų ansamblis, Girkalnio etnografinis ansamblis. Šokiui kvietė Girkalnio kapela.

 

    Girkalniškių pasveikinti atvyko Lietuvos Respublikos seimo nariai E. Jonyla ir D. Ulickas.  Atsidėkodami už jų nuolatinį dėmesį, už laiku ištiestą pagalbos ranką, gražius poelgius, širdies šilumą ir mokėjimą pasidalinti su kitais tuo, ką turi, Girkalnio bendruomenė tarė nuoširdų ačiū - įteikė Lietuvos trispalves.

 

   Iš pačių mažiausių rankučių, Girkalnio darželio vaikų, valstybinės vėliavos buvo įteiktos ir A. ir E. Ignatavičiams, A. Petraičiui, J. Petkevičiui, A. ir V. Žemaičiams, A. Daugirdui. Seniūnė J. Šaulienė visų vardu dėkojo šiems globėjams - rėmėjams, kurie ištisus metus šiltai, draugiškai ir kantriai perduoda Girkalnio seniūnijos gyventojams truputėlį savęs: padėkos žodį, paramą sunkią akimirką, supratimą, laiku išsakytą pasiūlymą.

 

   Pramedžiavos kaimų bendruomenės pirmininkė L. Jašauskienė įteikė vėliavas A. Račienei ir R. Vičiūnienei. Kaimų bendruomenės „Biliūnai“ pirmininkė V. Račkauskienė tarė nuoširdų ačiū ir vėliavas įteikė K. Vaitkevičiui ir UAB „L klubo" direktoriui V. Laurynui.     

 

Džiaugiamės, kad tokia švente galėjome prisiliesti prie istorinės atminties, maži ir dideli, visi kartu, Girkalnio bendruomenės nariai.

                                                     

                                               Kaimų bendruomenės „Girkalnis“ informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144