2020-10-22, ketvirtadienis, 00:53.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti

Olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti

Spalio 18 d. Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos bendruomenė sulaukė svečių. Jau septynioliktąjį kartą vyko Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti. Šįkart olimpiadoje dalyvavo 9 komandos: Jonavos Senamiesčio, Jonavos Jeronimo Ralio, Kaišiadorių Algirdo Brazausko, Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus, Kauno rajono Babtų, Raseinių rajono Ariogalos ir Viduklės Simono Stanevičiaus, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijų, Raseinių rajono Girkalnio pagrindinės mokyklos.

 


Olimpiados dalyvius sveikino Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Tamošaitis, Prezidento Jono žemaičio gimnazijos direktorius Linas Dargevičius.

 

Kaip ir kasmet užduotis olimpiadai rengė, dalyvių atliktas užduotis vertino Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto dėstytojai docentai Antanas Apynis ir Romualdas Kašuba. Mokslininkai ne tik bendravo su matematikos mokytojais, bet ir skaitė paskaitą abiturientams.

 

Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiada baigėsi. Geriausi pirmokų tarpe buvo Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos jaunieji matematikai. Individualiose antrokų varžybose daugiausia taškų surinko Kauno rajono Babtų gimnazijos gimnazistė Ieva Masaitytė. Bendroje įskaitoje trečioji vieta atiteko šeimininkams – Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos komandai, antroji – Jonavos Senamiesčio gimnazijos komandai.


Prof. Jono Kubiliaus taurę 2016-ųjų metų Raseinių krašto olimpiadoje laimėjo Kauno rajono Babtų gimnazijos matematikai.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990