2019-06-16, sekmadienis, 05:49.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:10, dienos ilgumas 17:18.

Nepaprastas siurprizas artėjančių švenčių proga

2018-12-21, Džiuljeta Banienė
Nepaprastas siurprizas artėjančių švenčių proga

Reikalingas, bei tinkamu laiku pasakytas žodis kartais padaro stebuklus... Geras, šiek tiek su įkvepiančia gaidele paraginimas, pažadina kūrybingų mokinių ambicijas, įžiebdamas kūrybiškumo ugnelę. Ji ir leidžia atsiskleisti mokinių talentui, išmonei, beribiam kūrybiškumui, artistiškumui. Suteikia galimybę įrodyti ne tik sau, bet ir kitiems juos stebinčius klausytojus, kad jie yra begalo išradingi, įvairiapusiški jauni žmonės, gebantys per trumpą laiko tarpą sukurti kažką nepaprasto, įdomaus.

 

Ši netikėta staigmena nustebinusi pačius artimiausius giminaičius, tėvelius, mokytojus, koncerto žiūrovus ir įvyko vieną gražų vakarą Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje.

 

 2018metų gruodžio 13 dieną vyko mokytojos Džiuljetos Banienės fortepijono klasės mokinių koncertas „Muzikinė nata“.  Taibuvo vienas iš pirmųjų šventinių renginių, įsukęs mokyklą į kalėdinių koncertų maratoną.

 

Koncerto pradžioje klausytojus pasveikino mokytojų Danguolės Raškevičienės, Alinos Skirmantaitės-Ivoškienės duetas ir mergaičių vokalinis ansamblis su daina „Prisėski šalia“ (kolektyvą paruošė mokytoja Danguolė Raškevičienė). Vakaro įžanga visus atvykusius nuteikė džiaugsminga gaida.

 

Koncertinė scena, išpuošta šviečiančiomis girliandomis, snaigių balerinomis staiga virto „televizijos studija“, kurioje iškilmingai praėjusios savaitės žinias skelbė „žiniasklaidos“ žavingosios vedėjos- Evelina Dubauskaitė ir Aira Klangauskaitė. Ir kaip kiekviename Lietuvos mieste buvo šventiškai įžiebtos kalėdinės eglės, taip ir šio koncerto metu buvo įžiebta mokyklinė eglutė. Visiems klausytojams smagu buvo skaičiuoti paskutines sekundes prieš jos įžiebimą. Toliau sekė įvairūs filmuoti reportažai: pasiruošimas šventiniam klasės koncertui, eglutės ir scenos puošimas, „Nuolatinių gyventojų meno mokykloje dalia“, „Mokinukų streikas“, „Pabėgimo iš pamokos istorija“, „Pradingusios natos“, „Pasiplepėkim“, „Sergam“, „Septintokių vargelis - egzaminai“.

 

Tarp visų šių smagių filmukų koncerte skambėjo gražiausios lietuvių ir užsienio kompozitorių melodijos. Jas skambino jaunieji pianistai:Aira Klangauskaitė, Paulina Raginskytė, Evelina Dubauskaitė, Kamilė Kringelytė, Klaudija Petrauskaitė, Sairida Stankutė, sesutės Gabija ir Paulina Veličkaitės bei 2016 metų absolventas Justinas Povilauskas.Mažiesiems atlikėjams, pirmokams: Nedui Jusiui, Augustei Banytei, Paulinai Šolytei, Rusnei Dagilytei ir Milai Špokaitei (antrasis instrumentas – fortepijonas)– scena tapo tikru išbandymu, nes tai buvo pirmasis sėkmingas jų muzikavimas.

           

 Renginio klausytojai, mokytojai, tėveliai, svečiai grožėjosi mokinių muzikaliai,  išraiškingai atliekamų kūrinių pasirodymais, nuoširdžiai juokėsi, matydami nuotaikingus filmuotus kadrus. Šis vakaras visiems atvykusiems suteikė gerą, nepamirštamą įspūdį. Mokiniai pateisino mokytojos lūkesčius, savo gražiu muzikavimu bei komandinio darbo prasme.

 

                                                                      Džiuljeta Banienė, Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokytoja

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144