2018-06-25, pirmadienis, 12:30.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:54, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:18.

Neįtikėtina: Įspūdingos Ledi dienos žirgų lenktynės (2)

Neįtikėtina: Įspūdingos Ledi dienos žirgų lenktynės

Vakar Lietuvoje praūžusi žirgų ir skrybėlaičių fiesta į Raseinių hipodromą sukvietė rekordines minias žirgų sporto aistruolių bei stilingų svečių. Sparčiai populiarėjanti sporto šaka nepalieka abejingų, o tarp žirgų lenktynių aistruolių matome ir žymių žmonių – Raseinių hipodrome lenktyniauja Antanui Guogai priklausantis žirgas Mist, kuri iškovojo pergalę Ledi dienos lenktynių 1600 metrų distancijoje žolės taku.

 

Ją išvysime ir rugsėjo mėnesį vyksiančiose dvejose paskutinėse šio sezono lenktynėse. Nepabūgusios gan permainingo savaitgalio oro, hipodrome susirinko įvairaus amžiaus skirtingu stiliumi pasipuošusios ledi, akį traukusios ne mažiau nei pačios lenktynės. „Kadangi tai pirmoji hipodromo istorijoje „Ledi diena”, nesitikėjome tiek daug skrybėlaitėmis pasipuošusių svečių. Labai džiaugiamės ir manome, kad kitais metais dalyvių bus dar daugiau,”- komentavo Lietuvos Žirgų Lenktynių Asociacijos prezidentė Evelina Kolbasnik. Stilingiausio svečio rinkimus laimėjo Jūratė Girdauskė, kuri buvo pasipuošusi rusvos spalvos suknele, juodu švarkeliu bei skrybėlaite.

 

Ji renginio vedėjui atskleidė, jog apie žirgų lenktynes sužinojo iki jų likus vos vienai dienai ir kad didžiausias galvosūkis jai buvo skrybėlaitė. Pirmoji tituluoda Raseinių hipodromo ledi tikino, kad lenktynėse dalyvaus dar ne kartą, nes jai patiko renginio nuotaika, karštos žirgų kovos bei pasipuošę renginio svečiai. Renginio organizatoriai komentavo, jog stilingiausio svečio titulą iškovojusi viešnia nugalėjo dėl savo minimalistinio puošnaus ansamblio, kuriame viskas buvo puikiai suderinta. “Norime formuoti teisingą žinutę moterims, jog persistengti nereikia,“ - komentavo renginio organizatoriai. Renginyje apsilankiui Daina Bosas kaip visada žavėjo nepriekaištingu stiliumi. Ji „Ledi dienai“ pasirinko pastelinių spalvų ansamblį, žydros spalvos suknelę bei skrybėlaitę, kūno spalvos batelius bei sidabro spalvos švarkelį. Savo Facebook paskyroje Daina džiaugėsi renginiu bei pranašavo, kad mažais žingsneliais pasivysime Angliją ir netgi ją aplenksime. Renginio vedėjo pakalbintam Antanui Bosui lenktynės Raseinių hipodrome patiko. Jis ir pats turi keletą žirgų, tačiau tarp lenktynių dalyvių jo neišvysime – jis žirgais džiaugiasi tik laisvalaikiu. Lygiosios žirgų lenktynės- pasaulyje itin mėgstamas prabangus sportas, ypač populiarus ekonomiškai stipriose valstybėse. Lietuva jau žengia pirmuosius žingsnius šioje industrijoje, atkuria žirgų sporto tradicijas bei rodo puikius rezultatus užsienio žirgų lenktynėse.

 

 

Contact form

 

O kur 2017-08-31 15:28:22 IP: 78.62.247.176

Zygimantas-Zygis?Didysis ir protingiausias visais klausimais...Ar jis su Kubiliumi ar su Laurynu...O gal su Hitaci?

 

fanas 2017-08-28 08:30:15 IP: 78.62.240.201

Kur Kubilius?

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440