2020-07-12, sekmadienis, 06:25.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:10, leidžiasi 22:02, dienos ilgumas 16:52.

Muzikos ir meno popietė Ugioniuose

2016-07-04, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Muzikos ir meno popietė Ugioniuose

 Nors vieną kartą Ugionių bažnyčioje ar jos šventoriuje apsilankęs žmogus pajunta nepaprastą aurą, kuri tiesiog persmelkia visą šio istorinio objekto aplinką. Įžengus pro geležinius vartus, už nugaros lieka mums įprastas pasaulis, ir mes tarsi grįžtame kelis šimtmečius atgal...

 

 

Žinoma, Ugionių bažnyčia po truputį praranda savo svarbą kaip religinės traukos centras, nors visi žinome garsiuosius Ugionių Žolinių atlaidus, šios tradicijos iš lėto blanksta žmonių atmintyje.

 


Liepos 2 d. popietę Ugionių bažnyčioje ir šventoriuje skambėjo muzika. Kvarteto koncertas susidėjo tarsi iš dviejų dalių – skambėjo senoji klasika, taip pat ir šiuolaikinių lietuvių kompozitorių kūriniai. Programoje dalyvavo muzikologas Julius Kuzinas, kurio pokalbio su žiūrovais tema „Muzika ir gyvenimas“.

 


Vėliau koncerto programoje pasirodė puikus merginų duetas iš Vilniaus „Jazz by Two“ – Ieva Marija Baranauskaitė (vokalas) ir Anna Polukord (gitara) bei dainuojamosios poezijos atstovai Gytis Ambrazevičius (gitara, vokalas) Lukas Norkūnas (bosinė gitara, vokalas).

 


 


 

 

Nuotr. E. Aukštakis/manoRaseiniai.lt

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144