2019-12-07, šeštadienis, 05:26.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:41, leidžiasi 16:02, dienos ilgumas 7:20.

Mokytojų diena Ilgižiuose

2018-10-07
Mokytojų diena Ilgižiuose

Spalio 5 dieną į Ilgižių mokyklą-daugiafunkcį centrą pagaliau atėjo ilgai laukta ir dešimtokų organizuojama Mokytojų diena.

             

 

Nuo pat ryto „dėl klimato kaitos ir prasidėjusios vasaros“ mokytojams buvo paskelbtos vasaros atostogos. Vasariškai papuoštame Mokytojų kambaryje mokytojus naujam verslui rengė viena iš mamyčių: mokino gaminti papuošalus iš odos, tad mokytojai išmoko pasidaryti sagių, apyrankių. Pirmą pamoką visiems mokiniams vedė mamytės savanorės. Nuo antros pamokos iki šventės pabaigos su mokiniai dirbo patys dešimtokai. Jie su mokiniais gamino dovanėles mokytojams, žiūrėjo filmus ir kūrė gražius žodžius savo auklėtojoms. Darbo netrūko ir „socialiniam darbuotojui“. Po pamokų visi susirinkome sveikinti mokytojų: kas dovanojo atvirutes, kas gėlytes, o kas sakė gražius žodžius. Prieš „sugrįždami iš atostogų“ į savo tikruosius darbus, visi mokytojai, nors labai nenoriai, turėjo priimti priesaiką, po kurios buvo „sugrąžinti“ į darbo vietas.

            

 

  Dešimtokai be galo džiaugėsi turėdami galimybę pabūti mokytojais ir įsitikinti, jog nors labai svarbi ir kilni, bet sunki yra mokytojo profesija.

 

Viktorija Gudaitytė, 10 kl. mokinė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144