2018-12-11, antradienis, 04:57.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:46, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:14.

„Mokyklos garbė - 2018“ Ilgižiuose

2018-03-18
„Mokyklos garbė - 2018“ Ilgižiuose

       Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko tradicinis renginys ,,Mokyklos garbė 2018”. Renginio tikslas – apdovanoti, pagerbti visus, kurie puikiai mokėsi, dalyvavo rajoniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei tapo prizininkais, taip pat apdovanoti bendruomenės narius už aktyvią veiklą, bendradarbiavimą. Šiais metais renginio organizatoriai buvo septintokai kartu su auklėtoja R. Pakštiene.

             

        Renginį pradėjo įžymus gitaristas (bardas) Kastytis Petryla. Šis žmogus ne tik turi puikų balsą, groja gitara, bet dar garsėja tuo, jog savo jėgomis moka pagaminti gitarą. Renginyje šiemet dalyvavo itin gausus būrys svečių: Ilgižių, Steponkaimio kaimų seniūnaitės, Žibulių, Steponkaimio bendruomenių pirmininkės, Skirmantiškės bendruomenės tarybos narė, mokyklos tarybos pirmininkė – jos atvyko pasveikinti geriausių savo kaimo mokinių, bendruomenės narių. Renginys mirguliavo nuo įvairių pasirodymų: kas šoko šokį, kas dainavo, o kas deklamavo eilėraščius. Skambėjo jungtinio klasių choro dainos, visus sužavėjo mamų, bendruomenės narių ir mokinių šokis, kurį rengė L. Dubinkienė.

 

         Kaip ir kiekvienais metais, mokiniams ir jų tėveliams už puikų mokymąsi, už prizines vietas konkursuose ir olimpiadose buvo įsegami Mokyklos garbės ženkliukai, teikiamos padėkos, kviečiami bendrai nuotraukai. Džiaugiamės, kad šiais metais buvo itin gausus būrys prizininkų. Neliko pamiršti ir juos parengę mokytojai: jiems taip pat įteiktos padėkos ir ženkliukai.

        

         Šių metų renginys didelį įspūdį paliko dėl pirmą kartą vykusio gitaristo pasirodymo, dėl galimybės lyg žvaigždėms žygiuoti raudonu kilimu, dėl visų šaunių pasirodymų ir didžiavimosi vieni kitų rezultatais. Už puikius pasirodymus dėkojame šokių, muzikos ir pradinių klasių mokytojoms bei renginio organizatoriams septintokams, jų auklėtojai R. Pakštienei.

                                                                                    

                                                                                                                                           Aistė Gudaitytė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144